Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Tom Hanks kapitánem?

so 7. ledna 2006      autor: JemHadar      přečteno: 5743x      komentáře: 5
poručík Yakuzza
Yakuzza - so 7. ledna 2006 - 01:27
<i>Hanks by se stal nejvýznamnějším hercem seriálu od okamžiku příchodu Patricka Stewarta</i>

Řek bych, že nejslavnějším hercem ve Star Treku byla vždycky Whoopi Goldberg... Navíc v okamžiku příchodu Patricka Stewarta byl snad známější DeForest Kelley, který účinkoval ve Farpointu společně s příchodem Stewarta...
kadet JemHadar
JemHadar - so 7. ledna 2006 - 14:44
Re:: Asi každý vidíme "slavného" herce jinak, já to nebral jako popularitu pro masy, ale úroveň herectví, kde WG samozřejmě není nijak špatná, ale co se týče tohoto trojlístku (o Kelleym, dej mu pánbůh věčný klid, si nedělejme nějaké iluze, nebyl to špatný herec, ale zase o tolik lepší než Shatner také ne), Stewart už před TNG herecky exceloval - samozřejmě hlavně na divadle, takže nebyl tak "slavný", jak mě chytáš za slovo :-)
kadet Miroslav Šťastný
Miroslav Šťastný - so 7. ledna 2006 - 13:30
Další TNG film by byl fajn, jen nevím jaký by byl, když v podstatě všechny postavy už nejsou na Enterprise-E
kadet JemHadar
JemHadar - so 7. ledna 2006 - 14:42
Re:: Autoři TNG filmů byli od začátku (dobře, pro Yakuzzu, od FC) mistři v návratech ztracených synů, oni by to nějak zpytlíkovali, minimálně v podobě ST VI (Tedy že by Enterprise asistoval Titan).

Neměli bychom ani zapomínat na možnost, že tam bude úplně jiná posádka a samotný Stewart - on sám totiž pořád mluví jen o sobě. Takový film bych nechtěl vidět, nesnáším tyhle "opuštěné" hvězdy vytržené z kontextu vlastního seriálu...
kadet Heikoo
Heikoo - ne 8. ledna 2006 - 20:49
Podle mě by Tom Hanks byl ve Star Trek filmu úžasný. A hlavně - dneska každé "známé" jméno jen rozvíří větší zájem o ten film. Je pravda, že Hanks je velkým fanouškem Treku a že obdivuje postavu kapitána Picarda. Netušil jsem, že měl původně hrát Zeframa, možná je dobře, že to tak nakonec nedopadlo, v té roli bych si ho nedokázal dost dobře představit. Ono je to vůbec se slavnými herci zajímavé. Například Eddie Murphy je také velkým Trekkiem a zahrál si dokonce ve ST:TVH. Mno, jenže ty scény DJ v rádiu byly nakonec vystřiženy. Asi škoda... :-( Každopádně jsem vůbec zvědav, čím nás tvůrci jedenáctky překvapí. Určitě to bude chtít nějaká zvučná jména, Nemesis je neměla a ono je to opravdu dneska třeba. Zároveň doufám, že nepodcení reklamu, jako tomu bylo v případě Nemesis...

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG