Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Tom Hanks kapitánem?

so 7. ledna 2006      autor: JemHadar      přečteno: 5742x      komentáře: 5

Tom Hanks kapitánem?Po síti se nám šíří zprávy, že by se měl Tom Hanks objevit v novém Star Trek filmu. Bude-li k produkci zvolen námět Erika Jendersena (což v současnosti nevypadá až tak jistě, jak by vám potvrdil můj redakční kolega a český odborník na Star Trek XI little_borg), s Hanksem se údajně počítá jako s možnou hvězdou filmu. Tom Hanks, jeden z nejnadanějších herců filmového průmyslu, s Erikem Jendersenem spolupracoval na psaní scénáře slavné minisérie Bratrstvo neohrožených.

Takový zvrat by Star Trek XI – The Beginning rozhodně učinil zajímavějším a Hanks by se stal nejvýznamnějším hercem seriálu od okamžiku příchodu Patricka Stewarta.

Forrest GumpNení od věci zmínit i informaci od samotného Patricka Stewarta, že Tom Hanks je ohromným trekkiem, a když se Hanks se Stewartem poprvé setkali, představitel Forresta Gumpa nechtěl mluvit o ničem jiném než o Star Treku. Hanks měl také původně ztvárnit Zeframa Cochrana v Prvním kontaktu – o což opravdu hodně stál – musel však nakonec odmítnout kvůli závazkům k filmu To je náš hit!

Téma k diskuzi: Doteď jsem byl spíše nakloněn dalšímu TNG filmu, ale musím přiznat, že nyní jsem na vážkách. Byť je to zatím jen fáma, nebylo by to krásné?

Zdroj: www.scifiheaven.net
kadet JemHadar
autor: JemHadar
vydáno: so 7. ledna 2006
přečteno: 5742x
komentáře: 5
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG