Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Drbárna hlásí: Fanoušci a Star Trek XI

po 1. května 2006      autor: JemHadar      přečteno: 2010x      komentáře: 9

Vložit nový komentář

kadet Molir
Molir - po 1. května 2006 - 18:50
ST 2-4 nebyl planovana trilogie (kazdy film byl bran jako posledni), cili bych ho k argumentaci "jedna trilogie uz zabrala" nejak radsi moc nepouzival.

Film navazujici na Enterprise (pokud skrtneme These Are The Voyages), pokud by byl v duchu ctvrte serie, bych bral s radosti (ovsem TOS by byl samozrejme jeste lepsi :-) ) - mozna i protoze Archer ma v sobe z "novych" kapitanu nejvic Kirkovskych genu :-))

I kdyz treba nejaka casovka michajici vsechny posadku dohromady by taky nebyla k zahozeni :-) treba by to bylo o agentech Temporal Investigations, kteri by resili zapletky se vsemi, a ve finale by se to vsechno zamichalo dohromady :-) (a rozdali by si to se SW, kdyz B5 tu uz byl ;-) )
Nebo Shatner a Nimoy by se timewarpli do soucasnosti a zacali by je honit fanousci a podobne radosti ;-)
nadporučík little borg
little borg - út 2. května 2006 - 10:41
film podle ENT: Film v duchu ENT po vyškrtnutí poslední epizody by nebyl marný. Myslím, že posádka kpt. Archera se velmi dobře vyvinula a má potenciál oslovit lidi. :-))
kadet JemHadar
JemHadar - út 2. května 2006 - 12:42
Re: film podle ENT: Proč škrtat? Krásně ho můžeš vmáčknout do té spousty let mezi poslední a předposlední epizodou :-) Anebo - soudě podle nálad, které teď v Paramountu táhnou - udělat prequel k ENT :-)
Mrtvý praporčík - út 2. května 2006 - 16:13
Všichni se všude baví o StarTreku XI, ... to je fajn ale zapomínáme na jednu důležitou věc! A tou je filmová hudba! Jak jistě všichni dobře vědí, zemřel dvorní skladatel pro StarTrek Jerry Goldsmith, bez jehož hudby si nedovedu StarTrekovské filmy představit. Zejména: První Kontakt, ... ?
kadet JemHadar
JemHadar - út 2. května 2006 - 17:26
Re:: Při vší úctě k Mistru Golthsmithovi, ve Star Treku už poslední dobou jenom vykrádal sám sebe, a soundtrack k Nemesis se jistě neřadí k jeho vrcholům. Máme pět ST filmů, k nimž psal hudbu někdo jiný, a nezdá se mi, že by tím nějak utrpěly. Já se tedy nechám rád překvapit a jsem zvědavý, jak ta změna dopadne.
nadporučík little borg
little borg - út 2. května 2006 - 17:34
Re: Re:: Souhlasím. Je spousta velmi kvalitních hudebních skladatelů. Například Dennis McCarthy od dob Generations hodně vyzrál.
kadet Molir
Molir - st 3. května 2006 - 12:01
Re: Re:: IMO jediny krome Goldsmithe, kdo nakazal napsat opravdu ST hudbu, byl Horner u 2 a 3 - a ten je na tom uz par roku jak na houpacce, pekne kousky vs. prefabrikovane nepeknosti...
BTW netusite, ktery clen posadky Ent v ST2 je prave on? nekde by tam mel byt, ale zatim jsem ho nenasel...
nadporučík little borg
little borg - út 9. května 2006 - 16:18
Re: Re: Re:: Zkusím si ST2 pustit a popátrat, kde se skrývá :-)
bez hodnosti Miss Atlantis
Miss Atlantis - čt 13. července 2006 - 01:31
Já teda chci nové herce, kteří krají staré postavy :) Téma Kirka a Spocka na Akademii u mě stále jasně vede. I když ani DS9 není k zahození. ENT bych moc nemusela, ale to proto, že ji moc neznám, jelikož mě zatím nijak neoslovila. A že by to muselo být nějak extra temné nebo akční, jak jsem četla někde v těch článcích, to se mi moc nezamlouvá, o tom ST snad ani není (každopádně ne ten ST, který mám tak ráda).

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG