Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Jiří Plachý alias český Spock: Na pocity nebyl čas

st 7. června 2006      autor: Heikoo      přečteno: 6456x      komentáře: 3
kadet Heikoo
Heikoo - st 7. června 2006 - 11:22
Update :o): Ještě bych doplnil, že Jiří si Spocka zadaboval samozřejmě v klasickém seriálu Star Trek a posléze i v prvních pěti filmech, jež byly nadabovány pro video. Pět filmů si tak nadaboval dvakrát (podobně jako například Vladimír Čech Nejzazší hranici :o)))
kadet Telemachus Rhade
Telemachus Rhade - čt 8. června 2006 - 00:23
dodatek...: Mezi jeho ST role patří například klingonský ambasador v ST4 dabingu Novy. O videodabingu je lepší se vůbec nezmiňovat...
kadet Heikoo
Heikoo - čt 8. června 2006 - 08:21
Ano, toho daboval taky :o) Ja bych řekl, že video dabing prvních pěti filmů je OK, většinou tam dabovali herci, na něž jsme jsi zvykli z TASky... Nejhorší dabing vůbec je podle mě ST:TMP z brněnské verze (tenhle film má v Česku tři dabingy!!!). Nebudete tomu věřit, ale je tam kolikrát úplně jiná hudba než v originále!!! :-)

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG