Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Štar Trek: Pokračování příště

so 19. srpna 2006      autor: Deaconn      přečteno: 2576x      komentáře: 3
admirál flotily omi
omi - so 19. srpna 2006 - 08:44
Je to vskutku dost narocna prace. Fakt to obdivuju, protoze osobne sem se k vlastnimu komixu nikdy neodhodlal, i kdyz sem si o nem v skrytu duse vzdycky tak trochu snil. A taky nejde jen tak sednout a kreslit, protoze kdyz chces aby tam byly zajimavy a pekny veci a aby to bylo vtipny, musis nad tim i chvili premyslet. Takze klobouk dolu. A snad se jeste nakyho toho dilu dockame ;) protoze podle me se ti to fakt povedlo.
„Sněte jako byste měli žít navěky. Žijte jako byste měli zemřít dnes.“ – James Dean
podporučík Deaconn
Deaconn - ne 20. srpna 2006 - 22:37
Re:: Nikdy není pozdě :)) Pokud si teda najdeš ale opravdu velkou hromadu času, což v dnešní uspěchaný době asi neni možný, neřeknu když to člověk dělá profesionálně a živí se tím, ale takle... Naštěstí je teď volno :) A ŠT je navíc dokonalým dokladem toho, že k tvorbě komixu není třeba ani talentu, ani originality nebo nápaditosti... a podle toho to pak taky vypadá..
bez hodnosti android
android - po 18. února 2008 - 20:40
GENIALNI: Geniální dílo! 100%!

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG