Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Klasický Star Trek s novými efekty

út 29. srpna 2006      autor: JemHadar      přečteno: 3224x      komentáře: 2
kadet Molir
Molir - st 30. srpna 2006 - 10:08
No nevim...: ... IMO by stacilo by sceny vycistit od sumu, ktery se tam dostal diky optickemu trikovani (kdy jde treba i o patou kopii puvodniho materialu)... a jestli chteji prerenderovavat i filmy tak potes priroda :-( a jestli sahnou pocitacem na scenu priletu k Enterprise, at uz v jednice nebo ve dvojce, tak by zaslouzili nakopat do kouli, ty klasicke triky k TOSce patri a i dneska dobra miniatura vypada mnohem pusobiveji nez sebelepsi renderovanina (aspon pro me)... (celkem mam obavu ze to preplacaji stejnym stylem jako Lucas SW4-6)...
podporučík Deaconn
Deaconn - st 30. srpna 2006 - 13:39
Re: No nevim...: jj, souhlas... neni nad použití modelů... ty počítačem generované lodě, to neni ono

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG