Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Drbárna hlásí: BSG recykluje Enterprise!

čt 31. srpna 2006      autor: Bedraz      přečteno: 3630x      komentáře: 5
nadporučík little borg
little borg - čt 31. srpna 2006 - 11:07
Tomu říkám...: úsporný režim. :-) Nejsem vůbec proti. Člověk si aspoň při skouknutí BSG zavzpomíná.
Mrtvý praporčík - čt 31. srpna 2006 - 11:16
Hmmm, ... mně se to nelíbí, mám z toho smíšené pocity. Je to takové vykořisťování Enterprise, ... co se dá dělat, taková je realita. :-)
kadet Molir
Molir - čt 31. srpna 2006 - 14:17
No a treba...: ... Cyclouni uz Zemi davno asymilovali a ted pobavene sleduji, jak se ji kolonialni flotila snazi najit :-)

Ale recyklace kulis i rekvizit a kostymu je klasika, staci se podivat kolik kousku z Motion Picture se 'propouzivalo' treba do Voyageru :-)
A vesele jsou treba i kostymy ze Starship Troopers ve Fireflyi :-))
podporučík Deaconn
Deaconn - čt 31. srpna 2006 - 17:45
supi se slétají.. :))
admirál flotily omi
omi - pá 1. září 2006 - 08:46
Dobrej joke: Ale ja fakt ze recyklace jede. Treba "pool table" z velitelstvi v TMP byl pouzitej ve strojovne v TNG. a to je jen malej priklad. vsak VOY si v podstate vzal celej prostor nataceni z TNG a jen ho trochu upravili a zmenili mustek
„Sněte jako byste měli žít navěky. Žijte jako byste měli zemřít dnes.“ – James Dean

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG