Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Drbárna hlásí: BSG recykluje Enterprise!

čt 31. srpna 2006      autor: Bedraz      přečteno: 3630x      komentáře: 5

Six a Xena na Enterprise NX-01 Po uvolnění promofotek třetí série Battlestar Galacticy vypukl mezi fanoušky Star Treku poprask. Očividně zde došlo k recyklaci některých kulis použitých pro zrušený pátý startrekovský seriál Enterprise. Sám duchovní otec nové Battlestar Galacticy, Ronald D. Moore, který má ze svého působení v týmu Deep Space Nine četné kontakty ve světě Star Treku, prý okomentoval celou situaci lakonicky: "Prostě jsme použili pár chodeb a skladů z Enterprise. Vlastně se nyní proslaví dvakrát - jednou jako první loď Hvězdné flotily, podruhé jako cylonská basestar."

kapitán Bedraz
autor: Bedraz
vydáno: čt 31. srpna 2006
přečteno: 3630x
komentáře: 5
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG