Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Igor Bareš: Co jste nevěděli o českém Tuvokovi

ne 10. září 2006      autor: Heikoo      přečteno: 4724x      komentáře: 4
kadet Mirex
Mirex - po 11. září 2006 - 11:49
Neznámá tvář: Davide, máš pocit, že zrovna Igor Bareš je pan herec, pod jehož jménem si nevybavíme tvář?!? :-)) Myslím, že od dob Pojišťovny a Horákových snad musí znát Bareše každý :-)
kadet Heikoo
Heikoo - po 11. září 2006 - 17:04
Igor před a po... :-): Tak abych to komentoval :o) Tohle je rozhovor, ktery vysel asi pred dvema lety u prilezitosti prave Pojistovny stesti. Byli jsme spolu v Divadle Na zabradli a mezi zrcadly v divadelni satne jsem ho zpovidal... Mimochodem, doporucuji super hru Perfect Days! :-) Takze od te doby prirozene nektere veci nejsou zcela aktualni, Igor je ted hodne znamy a mimo jine vas mam pozdravovat :-)
kadet Mirex
Mirex - po 11. září 2006 - 18:02
Re: Igor před a po... :-): Pěkný, Davide, pěkný :-) Takže, abych to shrnul: snažíš se na Portál propasírovat již vydaný, dva roky starý, článek, který si po sobě ani nepřečteš (vsadím se, že IB má 40, nikoli 38, nechce se mi to zjišťovat:-) - pěkné ;-)
Ale co, je ti odpuštěno :-D

A vůbec - POZVĚTE IGORA NA CZECH TREK! :-)
kadet Heikoo
Heikoo - út 12. září 2006 - 07:54
Já taky nikde neříkal, že je to nový článek. Ten rozhovor jsem nedělal pro fanoušky Star Treku, ale pro diváky jako takové. A jen jsem myslel, že by to mohlo trekkies taky zajímat, když má Igor cosi se Star Trekem společného... A máš pravdu, nečetl jsem to. Pro mě je to věc už dávno uzavřená a aktualizace nedělám...

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG