Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Milí návštěvníci CzechTREKu, trekkeři a trekkerky…

ne 24. září 2006      autor: Heikoo      přečteno: 3054x      komentáře: 3
komandér Deforest
Deforest - ne 24. září 2006 - 19:49
Bylo to skvělý ... nejlepší byl asi galavečer s hosty, u kterého se člověk doopravdy příjemně pobavil ... všechna čest organizátorům...
"Risk is part of the game if you want to sit in that chair."
kadet Mirex
Mirex - po 25. září 2006 - 10:55
I já bych si ještě jednou touto cestou dovolil poděkovat všem členům Trekkies-TNG, kteří se na téhle zábavě podíleli.

Ale nebyl bych to já, kdybych si neohřál vlastní polífčičku - můj krátký reportík z této akce naleznete na http://mirex.bloguje.cz/401418-czechtrek-conventio n-2006-report.php

Bavte se :))
nadporučík little borg
little borg - po 25. září 2006 - 12:57
Díky...: ..všem za skvělý zážitek. I jako jeden z organizátorů jsem si CzechTREk užil a to hlavně díky skvělé atmosféře. Je vidět, že Star Trek a jeho fanoušci tu stále jsou. Těším se, až se zase uvidíme. :-)

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG