Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Milí návštěvníci CzechTREKu, trekkeři a trekkerky…

ne 24. září 2006      autor: Heikoo      přečteno: 3047x      komentáře: 3

CzechTREK Dlouho připravovaná oslava čtyřiceti let Star Treku je za námi. Pro některé z nás (rozumějte little_borga :-)) včerejším večerem skončily propocené noci a slabé nervy související s pořádáním celé akce. Pevně věříme, že se vám CzechTREK líbil, něčím vás obohatil, vštípil nějaké nové vědomosti ze světa té krásné a námi tolik milované pohádky, pomohl vám navázat kontakt s dalšími fandy a především vás pobavil.

To, co se Star Treku daří už 40 let, bylo i primárním cílem CzechTREKu. Bavit. Žádná podobná akce by nikdy ani v nejmenším neobstála bez vás, fanoušků a příznivců žánru sci-fi, kde je možné takřka všechno. Jsou to právě lidé, kteří utvářejí atmosféru celé akce a kteří také rozhodují o tom, zda se nakonec setká s úspěchem či nikoliv. Dle ohlasů, které jsme zaznamenali, CzechTREK nadchl.

Ano, přiznáváme, že finální cesta až do kulturního domu Ládví byla pro nás opravdu těžká a nebyla zcela bez překážek. Cestu bez hrbolků a trnů ale nenajdeme nikde… Oslava tak významného jubilea by ovšem vyzněla jaksi do prázdna, kdyby nebylo vás. A třemi slovy: byli jste úžasní! Ideálnější publikum a obecenstvo si organizační tým skutečně nemůže přát. Atmosféru jste utvořili příjemně komorní, v což jsme také hned od začátku doufali. Reakcí vás fanoušků jsme se znovu přesvědčili, že nejvděčnějším tématem bývají diskuse s lidmi, kteří mají se Star Trekem cosi do činění.

Na tomto místě bychom ještě jednou rádi poděkovali paní Sylvě Talpové a pánům Zdeňku Burešovi a Jiřímu Hromadovi. Původní výčet hostů galavečera měl být sice obsáhlejší, přesto máme pocit, že tato skvěle sladěná trojice divákům nabídla takovou podívanou a „popovídanou“, na niž stěží jen tak zapomenou! Dík ovšem v každém případě náleží všem dalším, kteří se na programu CzechTREKu jakoukoliv měrou podíleli. Víme, že žádná akce nikdy neprobíhá zcela bez chyb, z některých jsme se poučili a vynasnažíme, aby další akce byly už jen lepší!

Dovolte nám ještě jednou poděkovat za to, že jste! Že máte rádi svět Star Treku, věnujete mu trochu ze svého času a že jste prostě tak skvělí!

Někdy na viděnou,
Trekkies: The New Generation

kadet Heikoo
autor: Heikoo
vydáno: ne 24. září 2006
přečteno: 3047x
komentáře: 3
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG