Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Lucas: Další Star Wars filmy jsou možné!

st 7. března 2007      autor: Urza      přečteno: 5575x      komentáře: 11

Vložit nový komentář

kadet Miroslav Šťastný
Miroslav Šťastný - st 7. března 2007 - 18:54
Lucasi vyser se na epizody 7-9 a radši zfilmuj Knights of the Old Republic, nebo cokoliv dalšího z této éry staré republiky.
podporučík Deaconn
Deaconn - st 7. března 2007 - 20:34
epizody 7-9 jsou pochopitelně blbost, pokud přecijen natočí další velkofilm s tématikou SW, tipoval bych časové zařazení buď někam krátce před nebo krátce po sérii Kotor, popřípadě do období Legacy, to spíš
bez hodnosti Pomeranc
Pomeranc - čt 8. března 2007 - 08:22
Prostředí SW má pořád co nabídnout, a já bych se divil, kdyby už nikdy žádný film nenatočil, přecejenom je to pro něho velký zlatý důl. Já se momentálně těším na ty seriály, doufám, že se povedou. :)
poručík Mvek
Mvek - čt 8. března 2007 - 08:53
dotaz neznalého:-): Jedná se o seriály hrané? Nebo jde stále o další animovanou tvorbu?

Hry bohužel neznám, takže nemůžu soudit, ale proč by měly být další epizody v řadě blbost? Zná někdo ten jeho původní námět?
kadet Miroslav Šťastný
Miroslav Šťastný - čt 8. března 2007 - 19:00
Re: dotaz neznalého:-): Neznalost KOTORů je ovšem chyba, je to to nejkvalitnější co v SW univerzu vzniklo.
nadporučík little borg
little borg - čt 8. března 2007 - 10:00
Pokud platí, ...: ...co Lucas řekl před časem, tak jeho případné nové filmy nebudou žádné blockbustery s více jak 100 milionovým rozpočtem. Lucas totiž prohlásil, že už nemá cenu do filmu tolik investovat. Přijde mi to jako rozumná myšlenka. :-)
bez hodnosti Pomeranc
Pomeranc - čt 8. března 2007 - 10:22
Minimálně jeden seriál by měl být hraný, a měl by se točit kolem vedlejších postav SW jako např. Bobba Fett a pod.
Pokud Lucas natočí pokračování tak to určitě bude hit a ty peníze do toho dát bude muset (však se mu stejnak několikanásobně vrátí, tak nevím v čem je problém), pochybuju, že by EP VII natočil na direct-to-dvd film za 2Mil.
podporučík Deaconn
Deaconn - čt 8. března 2007 - 12:48
Asi bych to měl trochu vysvětlit: jj, jeden ze seriálů bude hraný, nízkorozpočtový, o stu epizod po jedné hodině, v časovém rozmezí mezi E3 a 4 a děj by se měl točit kolem postav, které se v trilogii pouze mihly, a to nikoliv Jediů!, osobně bych to tipoval na povstalecké piloty, nájemné lovce, popřípadě pašeráky. Druhý seriál bude něco jako Clone Wars, ale tentokrát ve 3-D, dostupné info o obou seriálech by pro nikoho neměl být problém si dohledat na Wookiepedii. A proč jsou epizody 7-9 blbost? Nu protože ty měly přeci navazovat na E6, ale díky expandovanému univerzu by bylo neskutečně složité je někam časově zařadit - mezi příběhy v comicsech, románech atd. - a kdyby se to povedlo, příběhy by pak nejspíš nebyly tak srozumitelné lidem, kteří exp. universum nesledují a neznají tudíž předchozí události. I v případě období Legacy by to nebylo snadné pro diváky neznalé Yuuzhan Vongů, opravdu se mi nejschůdněji jeví období před Kotorem, Mandalorianské války a možná i hlouběji do minulosti.
kadet Miroslav Šťastný
Miroslav Šťastný - čt 8. března 2007 - 18:58
Ouu, Mandalorianské války popřípadě občanská válka Jediů, to by bylo něco.

A seriál mezi epizodou III a IV se mi taky nepozdává, Jediové jsou téměř všichni mrtví a nejsem si jistý, že prostor mezi epizodou III a IV je nutno zaplnit....
Opět mě napadá, že by seriál měl být spíš z období staré republiky, ta doba je mnohem zajímavější. Třeba o zrození Sithů jako Exar Kun atd.
podporučík Deaconn
Deaconn - pá 9. března 2007 - 11:27
No nevim: Mě přijde období mezi E3 a E4 celkem zajímavé a nezcela probádané. Přecijen ty epizody dělí 19 let. Nabízí se spousta událostí jako formování povstání, první bitvy s Impériem, lov na Jedie! A i těch byly v té době ještě desítky, spousty jich přežily i císaře, takže doufám, že se s jejich řádem v hraném seriálu taky úplně nemineme. A pokud jde o úvahy nad dalšími filmy, no Exar Kun mě zrovna neláká, ale stejně myslím, že oni by stejně přišli s úplně novou zápletkou a novými postavami, jen by to zařadili do nějaké atraktivní doby. Třeba First Jedi Purge, nebo bitvy na Ruushan, kdoví, je spousta možností :))
poručík Veczi
Veczi - pá 9. března 2007 - 12:20
ja nevim,ale me ta pohadka nebavi....
Prvni tri epizody byly fajn ,ale jak uz se k tomu pridavalo tak muj zajem tezce klesal....
Ne dekuju Lucasu, ale val delat neco jineho :P

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG