Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Lucas: Další Star Wars filmy jsou možné!

st 7. března 2007      autor: Urza      přečteno: 5574x      komentáře: 11

George Lucas Minulý víkend se konal v Museu televize a rádia "William S. Paley Television Festival", kterého se účastnil i George Lucas. Vhodné téma pro konverzaci byla Lucasova televizní práce, jak minulá tak i současná, včetně The Young Indiana Jones a aktuálních seriálech z prostředí Star Wars, jenž jsou zatím ve výrobě. Nicméně se Lucas zmínil o své budoucí filmové práci, včetně toho, že můžou být další Star Wars filmy.

Sám Lucas je nazývá "další tajemné Star Wars", tím odkazuje na spekulace fanoušků, jestli to nebude EPIZODA VII, VIII a IX. Komentoval rozhovor, který kdysi dávno udělal, a kde se ho ptali, když dotočil první Star Wars filmy, jestli bude pokračovat. Poznamenal, mimo záznam: "Možná uděláme další, až všem bude 80." Nicméně se autor/režisér zasmál a dodal: "To jsem si neuvědomil, vždyť mně bude 80." Lucas poznamenal, že budoucnost Star Wars filmů byla: "Idea, která se zdalá kdysi humorná, ale nyní se nejeví jako realistická."

Pokud jde o filmy, na kterých zrovna pracuje, tak chce, aby filmyIndiana Jones 4 a Red Tails se dostaly do kin co nejdříve. Indiana Jones 4 se chystá na květen 2008, ale Lucas ve svých komentářích naznačuje, že to nebude tak dlouho. Red Tails se zaměřuje na afroamerické letce, kteří bojují v druhé světové válce.

Lucas strávil spoustu času vysvětlováním problémů, které vidí v povolání režiséra, a proč se nyní více zaměřuje na výrobu pro televizi, což je prý větší zábava.

Zdroj: http://movies.ign.com
podporučík Urza
autor: Urza
vydáno: st 7. března 2007
přečteno: 5574x
komentáře: 11
Facebook Twitter Google+

Související články:

Disney prahne po Lucasových Clone Wars?  -  st 5. září 2007
Lucasfilm: Star Wars TV filmy nechystáme  -  st 23. května 2007
Lucas: Přemýšlím o dvou extra SW filmech  -  čt 10. května 2007
Fanboys, aneb jací jsou fanoušci Star Wars?!  -  so 6. ledna 2007
Původní Star Wars míří znovu na DVD  -  pá 5. května 2006
Koncert nejen Star Wars hudby  -  pá 31. března 2006
Nejdřív Indiana Jones 4, pak Star Wars seriál  -  so 18. března 2006
Star Wars čekají velké změny  -  čt 16. března 2006

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG