Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Anketa: Deset nejlepších epizod TNG

út 24. dubna 2007      autor: Klub Trekkies: TNG      přečteno: 8669x      komentáře: 2
 Jack Raven
Jack Raven - st 25. dubna 2007 - 12:44
Jen dvacet?: Neúčastnil jsem se dřívějších anket, ale nepřijde mi objektivní dát všem na výběr pouze z dvaceti dílů, které vzešli z předchozího hlasování. Doporučuji paralelně s touto vytvořit další anketu, na které nutně nemusíte stavět, ale ve které budou mít čtenáři na výběr ze všech dílů TNG ve všech sériích. Děkuji
nadporučík little borg
little borg - st 25. dubna 2007 - 12:57
Re: Jen dvacet?: Ano, "jen" dvacet. Nominace vznikla na základě celosvětového hodnocení na serveru imdb.com. Paralelní anketu na stejné téma zatím nevyhlásíme. Ale není problém ji udělat po Festivalu Fantazie. Teď ovšem nechceme čtenáře zahlcovat anketami. Díky za pochopení.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG