Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Khanův hněv oslavil 25. narozeniny [video]

út 5. června 2007      autor: little borg      přečteno: 4462x      komentáře: 7

Vložit nový komentář

kadet Molir
Molir - út 5. června 2007 - 08:54
Jeden z nejoblíbenějších?: Ja bych rekl ze presnejsi oznaceni by bylo "nejlepsi ST film" :-))
poručík Mvek
Mvek - út 5. června 2007 - 09:49
Re: Jeden z nejoblíbenějších?: Jsem s tímto názorem dost osamocen, ale podle mého názoru ST II není moc startrekový film. Je to možná skvělý film, ale není to moc ST. Jako ST filmy na mě působí spíš TMP, ST V, ST IX, byť ST V není dobře natočen a má třeba bug s palubami Ent.
Mrtvý praporčík - út 5. června 2007 - 14:10
Re: Re: Jeden z nejoblíbenějších?: Pro me osobne je TMP mezi ostatnimi ST filmy celkem unikat, je to velkofilm ala sedesta leta (Ben Hur a spol.), hodne sazi na budovani atmosfery na ukor rychlejsiho deni - mozna i proto ma s nim dneska dost lidi problem, ja osobne TMP miluju (i protoze to byl prvni TOS film, ktery jsem kdy videl :-) )

Khan je IMO nejlepsi ST film s durazem na slovo film, je v tom akce, drama, trocha komedie, emoce, vse namichano v naprosto skvelem pomeru, skvele stridani tempa, proste ideal. A predevsim se zde naplno objevila zasadni vec pro TOS - duraz na trojuhelnik Kirk/Spock/McCoy, ktery je zakladem TOSky (a ktery v TMP prakticky neni).

Trojka je celkem logicky niz, i diky nepritomnosti Spocka, Bones je hodne casto mimo a tak se rozbiji trojuhelnik, navic to misty pusobi hodne melodramaticky (ale ma to i sva genialni mista, osvobozeni Bonese + kradez Enterprise je pro me osobne v TOP 5 ST scen vubec, pres vsechny serialy i filmy).

Ctyrka, ackoliv nejuspesnejsi, je pro ST filmy naprosto aty
poručík Yakuzza
Yakuzza - út 5. června 2007 - 13:15
Video...: ... je teda dost strašné, k 25. výročí by se mohlo hodit něco trochu důstojnějšího...
nadporučík little borg
little borg - út 5. června 2007 - 16:13
Re: Video...: Místo kritizování zkus nějaké video udělat. :-) Bude to lepší.
poručík Yakuzza
Yakuzza - út 5. června 2007 - 16:32
Re: Re: Video...: Udělal jsem video na Trekfest (resp. jeho první verzi) a tím to pro mě nadlouho končí :-)

BTW jenom jsem vyjádřil svůj názor; a nebylo to kritika směřovaná tobě...
poručík Yakuzza
Yakuzza - st 6. června 2007 - 16:32
Video II: Toto video je pěkné :-)

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG