Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Khanův hněv oslavil 25. narozeniny [video]

út 5. června 2007      autor: little borg      přečteno: 4461x      komentáře: 7

plakát Star Trek II: The Wrath of Khan Je to neuvěřitelné, jak ten čas letí, ale už je to 25 let, co měl premiéru jeden z nejoblíbenějších Star Trek filmů The Wrath of Khan (Khanův hněv). Režisér Nicholas Meyer dokázal vytěžit z příběhu maximum a pro některé fanoušky doslova zachránil Star Trek. Předchozí snímek The Motion Picture totiž studiu Paramount nevydělal tolik peněz, kolik si představovalo. Hlavouni se zhlédli v kasovně úspěšných Star Wars.

Přesto dostal Star Trek další šanci a přišel Khanův hněv, který opět rozdmýchal onu jiskřičku naděje a navíc započal jakousi svatou trojici filmů. Příběh odstartovaný v druhém Star Trek filmu, se dál rozvíjel v Pátrání po Spockovi a Cestě domů. To ale jsitě všichni fanoušci dobře vědí.

Khanův hněv je mimo jiné oblíbeným filmem JJ Abramse, který právě teď pracuje na Star Treku XI. Doufejme, že se mu vše podaří tak jako Nicholasi Meyerovi před 25 lety.

Zdroj: trekmovie.com
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: út 5. června 2007
přečteno: 4461x
komentáře: 7
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG