Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Martin & Mangels: Titan - Mezi dvěma světy

so 8. prosince 2007      autor: lagga_VortaVor      přečteno: 12600x      komentáře: 9

Vložit nový komentář

bez hodnosti Pomeranc
Pomeranc - so 8. prosince 2007 - 22:32
Vzhled.: Tak knihu už mám taky doma. Sice jsem si ještě nezačal číst (dočítám zrovna jinou), ale musím říct, že se mi po grafické stránce strašně líbí. Jak obálka s lesklým nápisem TITAN, tak třeba zmíněný font uvnitř. ;)
Podle mě jedna z nejhezčích ST knížek u nás. Dobrá práce, jen tak dál. :))
kadet JemHadar
JemHadar - so 8. prosince 2007 - 23:26
Re: Vzhled.: Děkujeme, hodláme v nasazeném trendu pokračovat :) Jacob se s dodanými podklady doslova mazlí.
nadporučík CerealKiller
CerealKiller - ne 9. prosince 2007 - 14:29
Re: Vzhled.: Jen pockej az knizku zacnes cist, tvuj dojem se jeste zlepsi. Teto knizce opravdu neni co vytknout, nadherna obalka (kdyz jsem Titan poprve vzal do ruky, jako by si rikal o pohlazeni...), poutavy dej, skvely preklad... za tento rok jsem precetl asi 5 ST knih a tahle me proste vzala nejvic a pravem ziskala cestne misto v me skromne Star Trek knihovnicce (a doufam ze se k ni brzy pripoji dalsi ze stejne serie :) )

GOOD JOB!
kadet JemHadar
JemHadar - ne 9. prosince 2007 - 15:29
Re: Re: Vzhled.: A my s Jacobem jsme si mysleli, že jsme úchyláci, když jsme chtěli knížku pořád hladit :))) Souhlasím, že je to nejlepší kniha roku 2007, příští rok bude vybírání nejlepšího kousku už těžší - samozřejmě se do "soutěže" zařadí i druhý Titan.
poručík Jacob
Jacob - po 10. prosince 2007 - 15:06
Re: Re: Re: Vzhled.: ... nejsme? :o))
kadet JemHadar
JemHadar - po 10. prosince 2007 - 19:46
Re: Re: Re: Re: Vzhled.: No ty rozhodně, vždyť právě ze tvých úst zazněla věta: "Budeme toho Titánka hladit, až ho vyhladíme do běla." :)
praporčík Rico
Rico - st 12. prosince 2007 - 22:18
aj na Slovensku???: neviete pls ci a kde sa da tato kniha zohnat na Slovensku? napr. v Bratislave?
dikes
kadet JemHadar
JemHadar - st 12. prosince 2007 - 23:01
Re: aj na Slovensku???: Jistě dá, už máme i ohlasy slovenských čtenářů a knihy se na Slovensko dodávají, ale konkrétní obchody Vám bohužel neporadím, znám jen Brloh.sk...
praporčík Rico
Rico - st 12. prosince 2007 - 23:12
Re: Re: aj na Slovensku???: Ahaaaa jasne...ma mohlo napadnut, ze ju v Brlohu budu mat :) Tak tam zbehnem a hned ju kupim.
Dikes za radu :)

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG