Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Válečná loď Enterprise ve Star Treku

ne 3. února 2008      autor: JemHadar      přečteno: 3337x      komentáře: 6

Vložit nový komentář

bez hodnosti David
David - ne 3. února 2008 - 12:40
Možná se mílím, ale to všechno může být pro nezasvěcené i trochu matoucí !!!
nadporučík little borg
little borg - ne 3. února 2008 - 13:00
Re: : Předpokládám, že když tam alternativní linie bude, že náležitě vysvětlí i pro nefanoušky, o co jde. :-)
poručík Jacob
Jacob - ne 3. února 2008 - 13:21
Re: Re: : Bude tam alternativní linie - alternativní linie ...

:o))
bez hodnosti David
David - ne 3. února 2008 - 17:05
Re: Re: : Jenže to právě může být matoucí. Pokud budou nesmyslně přebíhat či nepřebíhat mezi liniema, pokazí celou myšlenku! Jen doufám, že scénáristé to měli dobře promyšlené, než se pustili do natáčení. Sami dobře víme co se dá při tvorbě filmu zkazit, když se až příliš snaží upotat fanoušky. Může to být v dobré víře, ale stačí jediná chybička a pokazí to zážitek ze všeho :(
kadet JemHadar
JemHadar - ne 3. února 2008 - 18:48
Re: Re: Re: : Pán je, zdá se, rozený optimista :)
nadporučík CerealKiller
CerealKiller - pá 8. února 2008 - 13:47
No mozna se mylim, ale zda se ze se tvurci tym do filmu snazi nacpat co nejvic star trekovych i jinych klise - cestovani casem, alternativni linie, flashbacky (ma naplanovano tolik vekovych verzi nekterych postav ze se snad film bude odehravat jen v hlavach Kirka a Spocka)... Bojim se aby to neprepiskli a nebylo by poznat co je budoucnost, minulost a co je alternativni realita (ktera ma jiste take minulost a pritomnost).

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG