Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Válečná loď Enterprise ve Star Treku

ne 3. února 2008      autor: JemHadar      přečteno: 3343x      komentáře: 6

Enterprise Nabízíme vám další spekulaci stran Star Trek filmu, která, tak jako vždy, může i nemusí být pravdivá. V příběhu by podle Screen Rant údajně nemělo figurovat jen cestování časem, ale též několik alternativních časových linií, které se mají vcelku často střídat. Film se má taktéž částečně odehrávat v době Nové generace, což je vzhledem k účasti starého pana Spocka logické, detaily ale neznáme.

Užití alternativních časových linií je brilantní tah - na jednu stranu lze velice věrně zachovat ducha a reálie původního Star Treku, na druhou je možné díky dalším vesmírům vybudovat strhující příběh pro dnešní publikum, které klasický Star Trek nezná a stojí o trochu jiný film. Jak by řekl klasik - vlk se nažere a koza zůstane celá.

A perlička na závěr - v alternativním vesmíru by se měla objevit řádně nadupaná verze Enterprise NCC-1701, která v podstatě bude plnohodnotnou válečnou lodí. Fanouškové Transformers ryčí blahem, a myslím, že ani my, trekkies, kteří máme s alternativními vesmíry bohaté zkušenosti, bychom nemuseli přijít zkrátka.

Zdroj: TrekWeb.com
kadet JemHadar
autor: JemHadar
vydáno: ne 3. února 2008
přečteno: 3343x
komentáře: 6
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG