Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Star Trek fanklub Subspace se představuje

pá 4. dubna 2008      autor: Korax      přečteno: 5301x      komentáře: 23

Vložit nový komentář

admirál Hypospray
Hypospray - pá 4. dubna 2008 - 09:04
Za sebe preji celemu klubu hodne stesti a spokojenych clenu :P

... a pristi patek navidenou :)
kadet JemHadar
JemHadar - pá 4. dubna 2008 - 10:21
LOL: Ano, Korax po velkém úspěchu s UPKB zakládá další přínosný klub, no tak to gratulujeme, ještě aspoň deset!
kadet WesleyC
WesleyC - pá 4. dubna 2008 - 19:50
Re: LOL: Jako autor článku a jako jeden z nejstaších členů klubu (od doby kdy ještě nesl název USS Ostrava, si dovolím reagovat).
Nikde nevidím, že by šlo o nový klub (titulek jsem nepsal, ale u titulků už jsem zvyklý, že bývají psány většinou s nadsázkou, aby zaujaly čtenáře).

Klub založil roku 1995 Pavel Pabjan. Asi rok poté, se klub na přání členů přejmenoval na Dominion. Skoro deset let poté jsme se spojili s klubem UPKB (Korax byl v té době členem obou klubů a spojení navrhnul). Tak vznikl název UPKB-Dominion. Nyní jsme přistoupili k podobné změně a klub jsme přejmenovali na Subspace. Chtěli jsme kratší název a současně jsme využili změnu image i pro vymezení činností, kterými by se klub rád zabýval (tak jak jsme to dělali již v minulosti). Jsou to stále ti samí lidé (někteří ještě od začátků klubu).

Radime, dovolím si oponovat tvrzení "pod nulu se už klesnout nedá". Nevím, za základě jakýc
kadet WesleyC
WesleyC - pá 4. dubna 2008 - 19:52
Re: LOL: Radime, dovolím si oponovat tvrzení "pod nulu se už klesnout nedá". Nevím, za základě jakých kritérií hodnotíš, ale neviděl jsem, že by ses účastnil některých z klubových setkání a akcí, které pořádáme pro své členy. Naši členové se účastnili mnoha příprav přednášek a spoluorganizování conů a dalších akcí. Nebudu je zde jmenovat, kdo chce, tak si to dokáže zjistit. Mrzí mě, že takto hodnotíš klub (a mnohaletou práci členů), ze kterého neznáš ani polovinu lidí.

Jen na okraj, Pavel Pabjan je stále členem klubu (dnes geograficky trochu více vzdáleným). Když jsem se s ním nedávno bavil, tak mi prozradil, že při zakládání klubu roku 1995 bylo jedním z horkých kandidátů na název klubu jméno Suprostor, Subspace....


P.S. Bohužel, je omezena délka komentáře. Při pokusu o záchranu části neodeslaného textu se mi podařilo odeslat první část ještě jednou. Prosím administrátora, aby duplic
kadet JemHadar
JemHadar - so 5. dubna 2008 - 01:09
Re: Re: LOL: Rozumím.
kapitán flotily Macek
Macek - ne 6. dubna 2008 - 20:19
Re: Re: Re: LOL: Každý názor je dobrý....
admirál Hypospray
Hypospray - pá 4. dubna 2008 - 11:31
Ale Radime, to neni dalsi klub, to je reinkarnace toho stareho, ktery na zaklade zkusenosti ziskanych po tolika letech se pokusi vyvarovat vsech chyb a pokusi vychazet vstric vsem zajemcum o jeho sluzby. Muze to byt uz jen lepsi, ja tomu verim!
kadet JemHadar
JemHadar - pá 4. dubna 2008 - 11:38
Re: : Jistěže to může být jen lepší, ale to proto, že pod nulu se už klesnout nedá.
poručík Yakuzza
Yakuzza - pá 4. dubna 2008 - 13:27
Re: : A ty v nem nemuzes chybet :-)
admirál Hypospray
Hypospray - pá 4. dubna 2008 - 23:21
Re: Re: : To bylo na me?

Jsem clenem klubu, ve kterych clenem byti mohu (momentalne ve 4 scifi klubech).

Z me strany je to hlavne o podpore tech lidi, ktere tim padem mam sanci poznat trosku blize.

Z me strany je to hlavne o vdeku, ze temto lidem neni lhostejny rozvoj obecneho povedomi ST u nas a ze se snazi, jak mohou.

To, ze to pro nekoho nic neznamena, je jina vec.

Kdyz to prevedu, Starnet je taky nazev, mate taky web, taky se schazite, taky vyvijite dalsi aktivity ... nemyslim si, ze kdybyste zalozili klub, ze by nekdo mel pravo ceknout .. :P ... takze smele do toho :))
kadet JemHadar
JemHadar - so 5. dubna 2008 - 01:13
Re: Re: Re: : Ano, založíme StarNET ST fanklub! Nebudeme vyvíjet žádné aktivity a budeme jen plkat, což u českých ST fanklubů nikdy nebylo na závadu, a budeme zkrátka existovat! :)
kapitán flotily Macek
Macek - ne 6. dubna 2008 - 20:22
Re: Re: Re: : Proč mám pocit, že někteří lidé to ale dělají pro svou touhu být někdo, než proto.. Dostat "povědomí" blíže lidem...:(
bez hodnosti Xyll
Xyll - po 7. dubna 2008 - 10:37
Re: Re: Re: Re: : Proč mám pocit, že někteří lidé srážejí snahy ostatních jen proto, aby se zviditelnili :).

Ne fakt, myslíš si, že být "někdo" v komunitě ST fandů je nějaká výhra, nebo dokonce něčí tužba? Jestli ano, tak mi je takových lidí opravdu líto a žádný z mých kamarádů do takovéto skupinky doufám nepatří.
poručík Yakuzza
Yakuzza - po 7. dubna 2008 - 11:38
Re: Re: Re: Re: Re: : "Ne fakt, myslíš si, že být "někdo" v komunitě ST fandů je nějaká výhra, nebo dokonce něčí tužba?"

Ano, bohuzel to je tuzba spousty lidi a spousta lidi v nasi "komunite" si na tom dost zaklada, je to smutne a ubohe, ale je to bohuzel tak...
bez hodnosti Xyll
Xyll - po 7. dubna 2008 - 13:02
Re: Re: Re: Re: Re: Re: : Je fakt, že některé taky znám a jsou mi vždy k smíchu (tedy někdy spíš k pláči), ale jsou to jen jedinci. Většina mých kamarádů - doufám - taková není.

Jsou to přesně ty typy, na které chci vždy zakřičet: "For God's sake, get a life!"
nadporučík little borg
little borg - po 7. dubna 2008 - 17:06
Re: Re: Re: Re: Re: Re: : Myslim, ze to s komunitou trekkies neni tak zle. :-)
kapitán flotily Macek
Macek - po 7. dubna 2008 - 13:07
Re: Re: Re: Re: Re: : Si milá Xyll... Od teď vím, že diskuze na Trekkies je jen pro někoho. Jsem rád, že vím jak to myslíš. Ale abych to zkrátil... "rozumím"
bez hodnosti Xyll
Xyll - po 7. dubna 2008 - 13:19
Re: Re: Re: Re: Re: Re: : Jen pro upřesnění, má první odpověď nebyla cílena na tebe, ale krásně se mi hodilo parafrázovat tvou větu.

Měla jsem na mysli úplně jiné jedince :).

A teď zpět do práce. Mějte se lidi.
kapitán flotily Macek
Macek - po 7. dubna 2008 - 13:25
...: Obsah mojí reakce ani myšlenku to však nemění... Nevidím rozdíl v tom, že to nebylo mylšeno na mne, ale na někoho jiného.
bez hodnosti Xyll
Xyll - po 7. dubna 2008 - 14:02
Re: ...: Musím říct, že jsem se v tom už úplně ztratila :(. A fakt nevím, jak jsi to nakonec myslel :(.

Jedna z věcí, proč nemám moc ráda diskuzní fóra, je strašně jednoduché se nepochopit.

Ach jo, že já se vůbec zapojuju. Nemám na to expy. Lepší je to naživo :).
kadet Telemachus Rhade
Telemachus Rhade - pá 4. dubna 2008 - 18:25
Ehmm...: "Já bych všechny ty kluby zakázala..." Ne, já fakt nechápu jaký to má význam a jsem rád, že nejsem jediný, kdo to nechápe...
kadet WesleyC
WesleyC - pá 4. dubna 2008 - 20:10
Re: Ehmm...: A neměl bys, když parafrázuješ výrok té milé paní, už z principu, využívat ničeho, co je výsledkem činnosti nějakého klubu? :-)
nadporučík little borg
little borg - so 5. dubna 2008 - 14:39
Titulek: Omlouvám se za úpravu titulku článku. Byla to má chyba. Netušil jsem, že tím způsobím takový poprask. Ale stalo se. Nicméně diskuze, která se odehrála výše, mě překvapila a přiznávám, že nemile. Nebudu do ní přispívat, snad jen doufám, že se nebude opakovat.

Klubu Subspace přeji hodně úspěchů.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG