Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Star Trek fanklub Subspace se představuje

pá 4. dubna 2008      autor: Korax      přečteno: 5536x      komentáře: 23

fanklub Subspace Už jsou to více než dva měsíce, kdy jsme poprvé začali vážně uvažovat o transformaci klubu UPKB Dominion. Nápady se postupně měnily v činy a daly vzniknout klubu s názvem Subspace. Jednou z hlavních změn je rozšíření působnosti původního Star Trek klubu USS Ostrava, později Dominion a ještě později UPKB Dominion na sci-fi klub Subspace.

Členové našeho klubu již delší dobu nezůstali jen u Star Treku, příkladem jsou toho i setkání členů, na kterých není řeč jen o Star Treku ale o sci-fi obecně. Klub působí převážně v Moravskoslezském kraji a nadále se bude věnovat vydávání klubového časopisu Information Times, pořádání klubových setkání tzv. Misí a v neposlední řadě spolupráci s ostatními kluby.

První klubové setkání proběhlo již 2. března 2008. Jednou z hlavních náplní bylo organizování projekce fanfilmu klubu CZ Kontinuum s názvem Metrénský incident. Tímto vás všechny opět zveme na projekci a následné setkání fanoušků v Ostravě, které se uskuteční 12. dubna, a to jak jménem CZ Kontinua tak i jménem Subspace. Více informací ohledně onoho víkendu naleznete jak na stránkách CZ Kontinua tak na stránkách Subspace.

V úterý 1. dubna jsme oficiálně spustili webovou prezentaci na adrese www.subspace.cz, v současné době na ní stále pracujeme, probíhá převod relevantních informací z databáze původního webu a dolaďavání dalších drobností, nicméně aktuální informace jsou již k dispozici. Doufáme, že se vám bude aspoň trochu líbít a samozřejmě uvítáme jakékoliv poznámky a připomínky.

Za klub Subspace, WesleyC

Zdroj: Subspace
praporčík Korax
autor: Korax
vydáno: pá 4. dubna 2008
přečteno: 5536x
komentáře: 23
Facebook Twitter Google+

Další články z této rubriky:

Před 70 lety…  -  pá 6. června 2014
Přesedlá J.J. Abrams na Star Wars?  -  so 10. listopadu 2012
Radost pro Star Trek fanynky - aspoň ty americké  -  po 2. července 2012
Apollo 11 - vyzvednutí motorů F-1 ze dna Atlantiku  -  čt 19. dubna 2012
Tohle je válka - Kirk vs. Shinzon!  -  pá 2. března 2012
Star Trek knihy v Česku  -  čt 6. října 2011
Star Trek: Enterprise na Primě COOL  -  po 18. července 2011
George Takei chce být Spiderman [VIDEO]  -  st 6. dubna 2011
První android kosmonautem  -  út 8. března 2011
Vzpomínáme na DeForesta Kelleyho  -  čt 20. ledna 2011
Star Trek: Exhibition na dosah - od května 2011 u Berlína!  -  čt 16. prosince 2010
Národní den mazání přátel s Williamem Shatnerem  -  út 23. listopadu 2010
Hudební motiv "Inner Light" hraný na Theremin [VIDEO]  -  so 20. listopadu 2010
Oficiální univerzitní obchod Akademie Hvězdné flotily  -  čt 18. listopadu 2010
Přečtěte si časopis Star Trek Magazine online  -  st 17. listopadu 2010

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG