Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Mých deset nejoblíbenějších sci-fi epizod (4.)

so 6. září 2008      autor: Pike      přečteno: 3738x      komentáře: 3
kadet kernel32
kernel32 - so 6. září 2008 - 10:57
S autorem zcela souhlasím... Jen bych ještě dodal, že každá flashbacková scéna se odehrává na stejném místě, na kterém je "v přítomnosti" Mal, když prochází lodí Serenity. O to je to dokonalejší. :-)
BtW, ti "géniové" z Foxu na Josse Whedona a spol. tlačili, aby epizodu Out of Gas přestříhali, aby byla celá chronologicky (což by ji samozřejmě úplně pohřbilo)... Tvůrci naštěstí odolali, ale vyneslo jim to u Foxů další vroubek, což postupně vyvrcholilo zrušením Firefly.
poručík Pike
Pike - so 6. září 2008 - 13:08
Re: : S tím procházením lodi máte samozřejmě pravdu, děkuji za doplnění článku :-)
poručík Lina
Lina - ne 7. září 2008 - 20:22
souhlas: nemůžu jinak než souhlasit. Out of gas je ta nejlepší spisoda Firefly. Jen kousíček za ní pokulhává Object in space;o)

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG