Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Kouzlo audiobooků

út 4. listopadu 2008      autor: Bedraz      přečteno: 2632x      komentáře: 3
poručík Veczi
Veczi - út 4. listopadu 2008 - 23:07
Doporučuju....
Taky jsem před lety stáhnul book... Mluvil to James Doohan... Je to vlastně příběh o Kirkovu otci a Enterprise. Je to super a napinave...ze zacatku je to dost tezke pochopit, ale pak to jde lip a lip a to english neumim....kdo by mel zajem...klido upnu....
ted si nevzpomenu na jmeno sakra...mam to ve druhem PC
admirál flotily omi
omi - st 5. listopadu 2008 - 10:06
audio star trek: audio booky jsou skvele, bohuzel jsou ale mnohdy dost monotonni (ciste subjektivni) a ja osobne uprednostnuji rozhlasove hry, kdy ma kazda postava vlastni hlas, je vice obohacena o rucharinu - zvukove efekty. Proto bych taky doporucil alternativne si poslechnout nejake podcasty. Co se startrekovych tyce, tak jsou vyborne od darkerprojects.com (nejen ST)

btw. taky mi prijde nanejvys vtipne se za spoiler omluvit nasledne, nez na nej predem upozornit ;) (ja to o Saavik a Spockovi uz ale stejne vedel :D)
„Sněte jako byste měli žít navěky. Žijte jako byste měli zemřít dnes.“ – James Dean
kapitán Bedraz
Bedraz - st 5. listopadu 2008 - 18:15
Re: audio star trek: Add variace hlasů - mě právě totálně dostává, jak jsou tihle herci schopni absolutně perfektně odlišit všechny postavy. :-)

Add spoiler - právě, protože to všichni většinou ví, je ta omluva se smajlíkem a až potom. ;-) A kdo neví, tak doufám na jeho základě hned drapne nějaký audiobook! :-D
Technika překonala všechny vzdálenosti, ale nenabídla žádnou blízkost. M. Heidegger

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG