Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Odpočet do Star Trek traileru: objevena Neobjevená země

ne 9. listopadu 2008      autor: little borg      přečteno: 4963x      komentáře: 2
komodor William Kirk
William Kirk - ne 9. listopadu 2008 - 19:19
Wow: přiznám se, že trailery jsem nijak moc neznal, asi jen půlku (teď už znam skoro všechny díky odpočtu do STXI :-) ale tenhle mě nadchnul. I film mám rád jako "politický thriller". Navíc je tam D7, což je můj oblíbený model. To jsem nevěděl, že Goldsmithovi se do šestky nechtělo, já znám verzi, že za ním Meyer ani nešel, když Horner odmítl - prý se slovy, že se nerad opakuje v motivech :-).
"Slow but sure, that´s the story of my life." - William Shatner
nadporučík little borg
little borg - ne 9. listopadu 2008 - 19:24
Re: Wow: Je to moc dobrý film a trailer je povedený, souhlasím. :) Ohledně hudby jsem narazil na verzi, která je v článku popsaná. Těžko říct. Ale Goldsmith byl s tvůrci Star Treku i přes neúspěch Nejzazšá hranice pořád v kontaktu, takže bych věřil, že mu Meyer minimálně zavolal. :)

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG