Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Odpočet do Star Trek traileru: poznej svoji Nemesis

čt 13. listopadu 2008      autor: little borg      přečteno: 5741x      komentáře: 4
poručík Jacob
Jacob - pá 14. listopadu 2008 - 09:14
Tak tenhle trailer je naprosto parádní! Hned bych na film šl znova ... :o)
kadet Heikoo
Heikoo - pá 14. listopadu 2008 - 10:37
Uff...: No ja si myslim, ze na prvnim CzechTreku jsem tenhle film videl na hodne hodne hodne dlouhou dobu naposledy. Jestli je nejaky film nejmene vydareny, pak je to podle me Nemesis. Je fajn, ze se tam vedou "hluboke dialogy", ale toho mluveni je tam bohuzel az presprilis. A nekdy to cloveka hodne nudi. Akcni sceny se tvari napinave, ale ruku na srdce - co z toho tam bylo opravdu dech berouci? A bitvy? Zase ukazali, ze proste ve Star Treku by vesmirne boje nikdy nemely poradny napad. Pamatuji se, kdyz jsem ten film videl pred spoustou let v Nemecku v kine a po zaverecnych titulcich jsme se s prateli na sebe spolecne podivali a skoro jednotne dali palec dolu. Bohuzel jako vic nez jenom spatny film vidim Nemesis dodnes. A neni to podle me jen spatne sci-fi, je to i spatny Star Trek. Tot muj nazor :o) A ticho, Little! :o)))
kadet Heikoo
Heikoo - pá 14. listopadu 2008 - 10:39
Dodatek...: A pro Littla extra - HNUS! :-)
nadporučík little borg
little borg - pá 14. listopadu 2008 - 16:22
Re: Dodatek...: Kecálku. Nemesis patří mezi mé oblíbené Star Trek film, byť chápu výtky většiny fanoušků. :)

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG