Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Den, kdy se zastavila Země = Den, kdy se ptáte, co tomu chybí

ne 21. prosince 2008      autor: Bedraz      přečteno: 2353x      komentáře: 4
admirál Hypospray
Hypospray - po 22. prosince 2008 - 10:48
Tak tak Verci, tento film, ani Solaris, me teda nenadchly :(
poručík Jacob
Jacob - po 22. prosince 2008 - 14:20
Re: : Solaris určitě ne :o) jsem se na to koukal a nejednou byl konec - o ničem.
kontraadmirál libor
libor - po 22. prosince 2008 - 18:15
Bohužel musím souhlasit s hodnocením filmu Den, kdy se zastavila Země. Takhle zkažený film jsem už dlouho neviděl. Přitom stačilo několik minut "výchovného proslovu". Že to skončí happy endem se předpokládalo, takže jedinou radou budoucím divákům je odejít před koncem s vědomím, že to dobře dopadne, nebude pak zklamáni brzkým a nedotaženým koncem. (Sakra ani po týdnu nejsem schopen tento paskvil ztrávit). Co se týče Stmívání tak jako neznalý předlohy jsem byl víc než spokojen.
admirál flotily Chak.
Chak. - čt 25. prosince 2008 - 02:29
Něco pozitivního: Asi bych byl špatný kritik, protože každé alespoň trochu lepší sci-fi hltám, čtu mezi řádky a domýšlím si. A asi proto se mi tenhle film líbil. Zrovna Klaatu a jeho "nehybný výraz" mi přesně sedí na mimozemšťana, který se zrovna zrodil v lidském těle a vůbec nám nerozumí. Závěru jsem se bál, protože jsem čekal často používaný konec - CVAK, došlo nám to, změnili jsme se, miluj bližního svého, nastav druhou tvář, .... Ale tak to nefunguje a proto se mi líbí, že to tak nekončí. Klíčový je rozhovor Klaatua s Kariem (či jak se ten vědec jmenuje). Pak už stačí jen nalomeného Klaatua "dorazit". A jak to udělat lépe, než vztahem matka - ohrožené dítě. Uznávám, že to šlo dotáhnout lépe a například "výchovný" dovětek ve stylu Krajních mezí by byl prima, ale rozhodně bych tenhle film do pekel neposílal.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG