Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Star Trek Online odhaluje poslední misi Picarda v 25. století

so 7. března 2009      autor: Iconer      přečteno: 4362x      komentáře: 12

Vložit nový komentář

kadet Telemachus Rhade
Telemachus Rhade - so 7. března 2009 - 13:21
2385 vs. 25th century: Pokud si autor článku myslím, že rok 2385 je v 25. století, je to skutečně machr. Článěk jsem četl zběžně, protože mě ST Online prakticky nezajímá, ale podle mého se odehrává celý v roce 2385, což skutečně je 24. století.
kadet Lukáš
Lukáš - so 7. března 2009 - 14:19
25.století?: Nečetl jsem originál, nicméně 2385 je 24.století. ;-)
V článku je uvedeno spoustu zajímavých informací, které zdá se navazují na seriál a jeho alternativní linie - např. Beverly Crusher jako kapitan USS Pasteur. Mám to snad brát jako, že se jedná o spojovací článek? Uvidíme jak to dopadne. Celkem se bráním uznat příběh počítačové hry jako porkačování méě známého kánonu. :-)
kadet s.s.enterprise
s.s.enterprise - so 7. března 2009 - 14:42
Re: 25.století?: no zvykej si, SW to tak mají běžně a Abrams se taky nechal slyšet, že při tvorbě vycházeli nejen z filmů a seriálů, ale i z knih..
praporčík Revan
Revan - ne 8. března 2009 - 21:04
Re: Re: 25.století?: a co je na tom spatne? Kdyz scenar hry pisi ti sami lide?
praporčík Revan
Revan - so 7. března 2009 - 15:16
Re: 25.století?: Já to beru jako překlep :) 4 je dost blízko 5 a když se pospícháš tak se snadno spleteš a vývoj postav je popsán logicky a myslím, že nikoho nemůže urazit.
A proč to nebrat jako celek jedné velké kampaně na oživeni ST. Komiks, hra, film atd. Vidím to jako dobry marketingový krok. Často vidíš, že podle filmu udělají hru, proč tedy ne takto :-)
podporučík Lukas
Lukas - so 7. března 2009 - 16:32
Mě se tenhle popis událostí docela líbí. Historie ve ST došla s DS9, Voyagerem a ST X do takového televizního mrtvého bodu. Klingoni jsou spojenci Federace, Kardasiani jsou Federaci zavázaní za osvobození, Dominion podepsal mírovou smlouvu s Federací a ta se s ním určitě bude snažit zlepšit vztahy. U Romulanů byl převrat a Federace jim pomohla ten Shinzonův převrat porazit. Borgové dostali velkou ránu. Celé to směřuje k trvalému míru napříč celou galaxií. Takže nám tu vlastně nezbyly žádní nepřátelé o kterých by mohl být nějaký další příběh. Pokud by se ale vývoj událostí zkomplikoval třeba zrovna takto, tak potom by příběh měl zase kam pokračovat.
 Kanto
Kanto - ne 8. března 2009 - 01:14
Re: : Ono sa vzdycky nejaky novy nepriatel môze objavit. Spomenme si na 8472. Ano, ty su teraz us priatelia federacie al rovnako ako sa dokazali oni len tak objavit, to moze dokazat aj daka ina mocnost. Bola by celkom sranda vidiet vsetky stare, zname rasy spojene proti dakemu novemy nepriatelovy 8-)
podporučík Lukas
Lukas - ne 8. března 2009 - 01:29
Re: Re: : To by se samozřejmě dalo, ale mě to přijde trapné si pořád vymýšlet nějakého nového nepřítele, protože všechny ostatní jsme už 'porazili'. On by takový nepřítel musel být ještě strašnější, než ti předchozí nepřátelé, aby vůbec v seriálu/filmu uspěl a kdo to má pořád vymýšlet? Scénáristům začnou docházet nápady a začnou vymýšlet kdejaké kraviny, protože je prostě nic lepšího nenapadne.

Právě proto se mi líbí události popsané v tomto článku, protože to nevytváří žádného nového super nepřítele, který by byl ještě víc super než ten předchozí super nepřítel. Ten zde popsaný vývoj událostí mi přijde přirozeně reálný a nijak kýčovitý.
praporčík radek.zelenka.sga
radek.zelenka.sga - ne 8. března 2009 - 10:15
Po přečtení tohoto článku docházím k názoru, nevím proč, že začíná pozvolný rozklad toho, co je nám známé a blízké, od ,,rozpuštění NCC 1701-E,, po zmněny na Romulu a u Klingonů,...nevim no, ale je to můj pocit. V Nemesis sem těžko nesl Datovu ,,smrt,, a teď když všichni opouštějí Enterprise, je to jako konec základky, s většinou lidí se už neuvidíte,.....

Ale to je trochu OFF, jinak ten sled událostí je fascinující.
admirál flotily Iconer
Iconer - po 9. března 2009 - 09:07
a dál: Mohli by udělat další seriál, Enterprise s Datem v čele, viz komiks Countdown, Data by mohl hrát nový mladší herec, protože android nestárne, a zase by zažívali úžasné mise :-)
„Co po nás zůstane není tak důležité jako to, jak jsme žili.“ (Jean-Luc Picard)
kadet Lukáš
Lukáš - po 9. března 2009 - 10:58
Re: a dál: To Revan:

"Co myslíš, mám do toho jít?" :-D :-D :-D
praporčík Revan
Revan - po 9. března 2009 - 11:33
Re: Re: a dál: jasne sefe lod uz mas a posadku taky :)

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG