Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Hudba z traileru: Thomas J. Bergersen a jeho Freedom Fighters

po 9. března 2009      autor: Jacob      přečteno: 6606x      komentáře: 8

Vložit nový komentář

kadet Almareon
Almareon - po 9. března 2009 - 01:19
Jen tak mimochodem, sklatba k "druhému skutečnému traileru" přavážně vychází ze soundtracku "children of dune" od Briana Tylera...
poručík Jacob
Jacob - po 9. března 2009 - 08:55
Re: : To víme :o)
poručík Mvek
Mvek - po 9. března 2009 - 08:37
Některé jejich kousky jsou skutečně výborné, dostal jsem se k starším albům. Něco byla vysloveně přehlídka bicích, ale něco byly i chorály a skladby hodící se k nějakém fantasy počinu.
praporčík rampa.mekkvak
rampa.mekkvak - po 9. března 2009 - 09:20
"poslechnout na cd legend", to zní hezky, je ale pekelně těžký tohle album sehnat se všemi skladbami... nevim jestli je vůbec vlastně oficiálně vydaný??, ale důležitý je, že se ta hudba už zde objevila...
poručík Jacob
Jacob - po 9. března 2009 - 09:35
Re: : Oficiálně vydané to bohužel není :o) ... proto píšeme "je možné si ji poslechnout".

Všechna alba od Two Steps From Hell, popřípadě skladby na nich uvedené, jsou neprodejná pro komerční účely. Jsou dostupná pouze na základě licence.

Vol 1: 3 CDs
Shadows And Nightmares 2 CDs
Dynasty: 2 CDS
All Drums Go To Hell: 1 CD
Pathogen: 1 CD
Nemesis: 1 CD
Dreams & Imaginations: 3 CDs
Legend: 2 CDs
Ashes: 1 DVD only
The Devil Wears Nada: 1 DVD, 1 CD

Pokud máš zájem o alba můžeš si licenci zakoupit ;o)

Licensing: Claudia Phoenix
Phone: 310 985-1126
Fax: 310 496-0658
email: twostepsfromhell@mac.com
praporčík rampa.mekkvak
rampa.mekkvak - po 9. března 2009 - 09:47
Re: Re: : ahá, teď už je mi to jasný, proč je to tak těžký..a proč je v tom všude takovej guláš, co je a co neni na tom a onom albu...

já "mam možnost" si poslechnout asi 25 skladeb z legend a právě freedom f. tam nebyla... snad se brzy ještě naskytne možnost poslechnout ji ve vyšší kvalitě..
poručík Mvek
Mvek - st 11. března 2009 - 08:17
Re: Re: Re: : Jo, pravda, já se zase setkal jen s 15ti, tam také je jen Down With The Enterprise.
 Jerayan
Jerayan - po 6. dubna 2009 - 15:59
Hudba k Traileru Star Trek XI: Je to zajímvé, některé věci od Two Steps from the Hell nebo X-ray Dog či dalších podobných hudebních útvarů jsou velmi zajímavě poskládany a skutečně se hodí do nejrůznějších filmových a herních trailerů. Měl jsem možnost si poslechnout většinu kolekcí co neoficiálně vydali. Je pravda že některé úseky mi připadají na jedno brdo nebo dokonce některé jsou poupravenými pasážemi od jiných zdrojů např. Klaus Badelta, Hanse Zimmera a Johna Williamse ale neberu to jako negativum...:). Taky jsem byl zaujmut novým Star Trekem, který za několik desítek dní bude promítán v kinech...takže jsem z vlastní iniciativy zkusil složit svou verzi k Star Trek XI Traileru č.1. Tu je odkaz...http://www.youtube.com/watch?v=Qd2yNiuy41c&am p;
Doufám, že se alespoň maličko zalíbí:)

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG