Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Hudba z traileru: Thomas J. Bergersen a jeho Freedom Fighters

po 9. března 2009      autor: Jacob      přečteno: 6609x      komentáře: 8

Two Steps From Hell Thomas Jacobsen Bergersen je profesionální skladatel a hudební aranžér s magisterským titulem v oboru kompozice a instrumentace. Může se pochlubit instrumentací a hudbou pro desítky hollywoodských filmů a více než 50 filmových trailerů. Jeho dílem jsou také hudební 'promo balíčky' pro televizní stanice NBC 4 a FOX 11, stejně jako propagační hudba pro ABC a HBO.Kromě toho vytvořil Thomas J. Bergersen profilovou hudbu pro všechny hlavní televizní kanály v Norsku a hudbou opatřil přes stovku televizních reklam. V neposlední řadě je zakladatelem a spolumajitelem společnosti "Two Steps From Hell".

Poprvé se s Thomasem a jeho 'dvěma kroky z pekla' setkáváme u druhého skutečného traileru k novému Star Treku, který měl svou premiéru v listopadu loňského roku. Skladba nese název 'Down With The Enterprise' a je možné si ji poslechnout na CD s hudbou z filmových trailerů nesoucím název LEGEND.

Podruhé jsme se s Bergersenovým umem setkali před třemi dny a to skladbou 'Freedom Fighters', která je ústředním motivem nejnovějšího traileru ke Star Treku XI.

 

Na svém blogu se Thomas J. Bergersen zmiňuje, jak je poctěn tím, že se může touto troškou podílet na novém Star Treku a jak je nadšen zájmem fanoušků o jeho práci. Stejně tak jako skladbu z minulého traileru i tuto, ovšem v její modifikované verzi, najdete také na CD LEGEND.

 

poručík Jacob
autor: Jacob
vydáno: po 9. března 2009
přečteno: 6609x
komentáře: 8
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG