Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Ekonomika ve Star Treku (3. část)

út 31. března 2009      autor: Pike      přečteno: 2614x      komentáře: 1
kadet vencour
vencour - čt 16. dubna 2009 - 23:24
souvislosti: Prošel jsem všech pět dostupných pokračování, obecně souhlasím. Motivace a možnost jak měřit a regulovat zdroje mi přijde dost podstatná.
Dovolím si i nastolit otázku, ode mne jako neekonoma, zda pokud je dnes svět o tom, jak vydělat, z méně peněz získat více peněz, tak zda jednou nebude svět o tom, jak z mála zdrojů získat něco nového, tedy že bu nebyl o množení prostředků, peněz, ale o pachtění se po vyšším já, ať je to, co je to. Takže i to kvantum lidí, co dnes řeší ekonomické otázly, by mohlo a muselo své vlohy realizovat jinak.
Více myšlenek si nechám na další zveřejnění Ekonomiky ST
\\//_

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG