Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

VegasCon09: Braga a Coto nejen o páté sezóně Enterprise

út 18. srpna 2009      autor: Weyoun      přečteno: 2847x      komentáře: 3
kapitán Bedraz
Bedraz - út 18. srpna 2009 - 23:24
Zajímavá kombinace těch dvou v jedné diskuzi - Braga totiž na Comic conu prohlásil: "Vím, že jsem zabil Star Trek a Coto ho zachránil." :-)
Technika překonala všechny vzdálenosti, ale nenabídla žádnou blízkost. M. Heidegger
praporčík Kubol
Kubol - st 19. srpna 2009 - 11:02
Celý problém byl ve studiu, které dávalo scenáristům příliš volného prostoru k rozhodování. Až příliš pozdě si CBS uvědomilo, že přestřelilo a snažilo se to honem zachraňovat. Braga si nemusí sypat neustále popel na hlavu (kromě toho finále Enterprise :-)), stačilo by, kdyby mu nad hlavou visel Damoklův meč filmového byznysu...
podporučík Lukas
Lukas - st 19. srpna 2009 - 12:05
Já si myslim, že chyba byla v tom, že Berman a Braga byli u kormidla prostě moc dlouho. Mělo se zavést něco jako pravidelné a postupné střídání stráží (představa něčeho takového v televizním průmyslu možná působí až jako sci-fi :-). Fakt je že s příchodem Cota to dostalo novou svěžest kreativity a nápadů a přitom Braga s Bermanem stále zajišťovali kvalitu a zkušenost (která se časem nevyčerpá na rozdíl od nápadů). Řekl bych, že po nepřetržité patnáctileté práci na ST by ani samotný tlak ze studia nestačil k vyprodukování dostatku nové svěžesti.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG