Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Recenze na Star Trek Deep Space Nine: Padlí hrdinové

út 18. srpna 2009      autor: Pike      přečteno: 2664x      komentáře: 3
admirál flotily omi
omi - út 18. srpna 2009 - 13:14
Krasna recenze: Naprosto souhlasím s touto recenzí. Kniha mě také několikrát doslova šokovala a asi dvakrát jsem měl nutkání ji prostě odložit. Do příběhu jsem se radši neponořil, ale prostě jsem jen četl stránky, abych knihu dočetl. Postavy jsou v příběhu vykresleny zajímavě, i když občas s rozporem s pozdějšími sezónami seriálu. Patrně tato kniha nebude patřit mezi ty, které bych si přečetl rád znovu, každopádně bylo zajímavé ji číst, už jen pro zjištění, kde má člověk při představování si příběhu své vlastní hranice.
„Sněte jako byste měli žít navěky. Žijte jako byste měli zemřít dnes.“ – James Dean
kadet Molir
Molir - út 18. srpna 2009 - 15:10
No drsné...: ... když to srovnám třeba s Cormackem McCarthym, tak je to naprostá selanka ;-)

Mně osobně se knížka dost líbila, měla tempo, nelineární vyprávění mám hodně rád, Quark/Odo je můj oblíbený komický pairing, a úplně si ji dovedu představit jako řadovou DS9 (dvoj)epizodu.

Drobné vady bych viděl asi dvě: místy je příběh celkem předvídatelný, a přechod mezi časovými rovinami je občas dost oslí :-)
kadet lagga_VortaVor
lagga_VortaVor - út 18. srpna 2009 - 23:31
Padlí hrdinové mi tu zapadli do školní četby....a tohle je už druhá recenze varující před násilím, tak si to asi přečtu až budu pod obraz :)
"What you think about and thank about, you bring about."

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG