Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Khan se hněvá na Blu-ray. A má proč.

po 2. listopadu 2009      autor: Telemachus Rhade      přečteno: 5111x      komentáře: 11

Vložit nový komentář

poručík Veczi
Veczi - po 2. listopadu 2009 - 09:17
takove clanky mi tu chybi...super diky moc...sice bych nikdy BR nekupoval, ale stejne jsem rad ze tohle vim a muzu to sirit dal... Super clanek
praporčík rampa.mekkvak
rampa.mekkvak - po 2. listopadu 2009 - 09:25
no, to je hrůza...opět! sou to pěkný pancharti! a to sem se od vzniku blu-raye těšil až vyjdou všechny startreky remastrovaně a budu si je moc pořídit... nejen kvůli rozlišení -to hlavně, ale i právě kvůli barvám... a máš pravdu, ve dvojce byly barvy parádní, zvlášť na konci nebula a s loděmi uvnitř...

si dneska doma pustim ukázku z blu-raye, to se nedá...
kadet Heikoo
Heikoo - po 2. listopadu 2009 - 12:04
Opravdu moc pekny clanek... Ja asi nadale zustanu verny tem mym DVD, co mam doma... :-)
praporčík Polux
Polux - po 2. listopadu 2009 - 19:37
Souhlas : Opravdu výborný článek, díky. Budou následovat recenze také na všechny ostatní filmy vydané na BD?

2 Rampa: Neboj, ona časem vyjde opravdu remasterovaná edice BD s novými bonusy. Samozřejmě až potom, co si všichni pravověrní trekkies koupí tento HD paskvil, že:-) Prostě tak jako vždy je fanoušek rukojmí studia, které jej (pokud přistoupí na jeho pravidla hry) bude pořád dokola a dokola ždímat.

Při pomyšlení na vymazlenou dvd edici s lodičkou prodávanou v zahraničí se mi proto do koupě ST XI v běžné verzi (a steelbook to pro mě moc nezachrání) u nás příliš nechce. (Jistě, mohl bych ji mít koupenou ze zahraničí, ale zase bez české podpory.)

Jakmile to totiž udělám, za nějaký čas se páni distributoři rozhodnou, že by nebyl až tak špatný nápad tu "Enterprise edici" na náš trh uvést, tak jako vždy (příkladů celá řada - nebudu spamovat). A fanoušek bude mít t
Star Trek - The future already today©
praporčík Polux
Polux - po 2. listopadu 2009 - 19:49
Pokračování: A fanoušek bude mít tak dvě možnosti: 1) edici si nekoupí a bude tiše závidět (těm štastnějším, kteří si počkali) a spílat (distributorovi), 2) edici si koupí a tedy bude mít totéž (=disky) dvakrát a opět bude tiše spílat (distributorovi, kterému jeho hra zase vyšla a fanouška opakovaně vyždímal).

Vzhledem k tomu, že většina fanoušků, kteří chtějí mít film legálně, nebude čekat na novou edici a koupí si tu aktuální, myslím, že nás bude většina, které očekává druhá možnost:-(
Star Trek - The future already today©
kadet Telemachus Rhade
Telemachus Rhade - po 2. listopadu 2009 - 20:25
to Polux: Ano, postupně probereme všech 11 filmů, takže ještě 9 článečků bude a potom se budeme věnovat seriálům, samozřejmě jako první přijde na řadu TOSka. Kdy pujdem na TNG je ve hvězdách, protože remastering se zatím zasekl na mrtvém bodě. Každopádně jsem rád, že články líbí, i když stejnou měrou nejsem rád za technickou kvalitu toho, co ty disky obsahují. No doufejme v tu SE verzi.. :-)
praporčík Polux
Polux - po 2. listopadu 2009 - 20:31
2 Telemachus Rhade: Super, díky za info. Už se těším:-)
Star Trek - The future already today©
kadet humble
humble - po 2. listopadu 2009 - 22:17
také chválím, jedny z těch lepších článků s dobrou informativní hodnotou, navíc při každé recenzi si pustím při té příležitosti onen film (vlastním všechny SE filmů na DVD), což je velké plus :)) jsem každopádně zvědav, až se dojde k TNG filmům, takový FC nebo Insurrection bych si v podařeném HD koukl opravdu rád..
kadet s.s.enterprise
s.s.enterprise - st 4. listopadu 2009 - 19:03
Modrá je dobrá: Nedá mi to a musím se vyjádřit: BD verzi jsem neviděl, ale podle těch obrázků je ta BD verze s obrazem laděným do modra dobrá. na všech obrázcích to působí líp než originál.
kadet Telemachus Rhade
Telemachus Rhade - st 4. listopadu 2009 - 22:35
To S.S.: Doporučuju vyšetření očí. Nahrazení bílé barvy modrou nebo šedou vyhovuje pouze očím neschopným vnímat jemné odstíny, nejčastěji šedé. Takovému člověku se potom říká miob.
kadet s.s.enterprise
s.s.enterprise - čt 5. listopadu 2009 - 12:40
To: Tele: Ano a přesně proto tam tu modrou dali, aby skryli vizuální nedokonalosti, které v ST2 (oproti novým ST) jsou. Jinak shodou okolností jsem mezi napsáním tohoto a předchozího příspěvku absolvoval kvalitní vyšetření očí :)

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG