Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Bakula: nový film je skvělý, jsem rád součástí Star Trek historie

út 23. února 2010      autor: little borg      přečteno: 4112x      komentáře: 7

Vložit nový komentář

kadet Garak
Garak - út 23. února 2010 - 08:08
Určitě ho muselo potěšit, že v novém filmu zaslechl i "svoje" jméno.
kadet vencour
vencour - út 23. února 2010 - 12:09
Zakladatel Federace: Na Zakladatele Federace nejde zapomenout ...

aneb "Za poslední týden jsme viděli, jací mohou být lidé ve svých nejhorších chvílích, ale nemůžeme, nesmíme to použít jako výmluvu pro ukončení snu, který začal tady, protože v tom případě by noční můry naší minulosti zvítězily. Chci, abyste se místo toho podívali do budoucnosti a začali tím, že všichni vzdáme čest lidem, díky nim tu dnes večer jsme. Představují nás všechny, jací jsme v našich nejlepších chvílích.

Ještě před sto lety existovala otázka, na kterou neznal odpověď žádný člověk na Zemi, která nás nutila ke studiu hvězd a snům o cestách k nim: Jsme sami? Naše generace má to privilegium, že na tuto otázku zná odpověď. My všichni jsme průzkumníci pohánění touhou vědět, co je za obzorem, co je za naším pobřežím. A přesto, čím víc zkušeností jsem nasbíral, tím silnější bylo vědomí skutečnosti, že bez ohledu na to, jak daleko
\\//_
kadet vencour
vencour - út 23. února 2010 - 12:10
Zakladatel Federace: ... jak daleko cestujeme nebo jak rychle se tam dostaneme, ty nejhlubší objevy nečekají nutně za příští hvězdou. Jsou uvnitř nás, utkány do vláken, která nás spojují, nás všechny, navzájem. Nejzazší hranice začíná v této síni. Pojďme ji prozkoumat společně.
\\//_
Mrtvý praporčík - út 23. února 2010 - 13:27
Já osobně bych ve Star Treku bral jakoukoli roli.....aji tu která by trvala třeba jenom pár sekund...
poručík Tommy
Tommy - út 23. února 2010 - 13:39
Uhura odmítla jednu roli ve Star Trek VOY, protože její role by byla malá. Aspoň jsme v tom díle mohli vidět legendární loď Excelsior, kapitána Sulu a pár dalších známých lidí.
 Vulkanec
Vulkanec - út 23. února 2010 - 16:24
Archer byl supr kapitán :)
Mrtvý praporčík - út 23. února 2010 - 21:53
nechápu... odmítnout začlenit se do takovýho fenoménu jako je ST...kvůli malé roli...........

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG