Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Bakula: nový film je skvělý, jsem rád součástí Star Trek historie

út 23. února 2010      autor: little borg      přečteno: 4112x      komentáře: 7

Scott Bakula Herec Scott Bakula, kterého známe jako neohroženého a charismatického kapitána Jonathana Archera v seriálu Star Trek: Enterprise, i po pěti letech od zrušení stále vzpomíná na vesmírná dobrodružství hvězdné lodi a její posádky. Mezitím samozřejmě natočil řadu dalších počinů, mezi které patří třeba seriál Men of a Certain Age. O něm, Star Treku a novém filmu se rozpovídal v dalším interview.

Scott Bakula

Scott Bakula ve finále seriálu "Men of Certain Age"

Bakula dal rozhovor třeba serveru 411Mania a zmínil se o řadě věcí, včetně Star Treku:

Lidé, kteří hráli kapitány ve Star Treku, jsou v elitním klubu a já jsem zvědavý, jestli jste už viděl film z loňského léta a co říkáte na práci Chrise Pinea?

Viděl jsem ten film a myslím, že je fantastický. Domnívám se, že odvedli skvělou práci na vytvoření nového fenoménu. Je to paráda.

Když jste na film šel, stále jste se cítil jako součást nekončící Star Trek ságy?

Vím, že to bude možná znít trochu nafoukaně, ale ano. Jste součástí historie, těch 45 let, celého toho odkazu. Nemyslím si, že zažiju ještě něco podobného, a musím říct, že jsem poctěný, že jsem dostal tu příležitost.

Scott Bakula

Scott Bakula ve finále seriálu "Men of Certain Age"

Rozhovor se krátce stočil i na seriál Men of a Certain Age.

Můžete prozradit něco málo o finále Men of a Certain Age?

Dobře, moje kariéra v roli stavebního manažera je ohrožená. Musím znovu podnítit svoji vášeň po hraní a pro filmy, a to nejde jen tak. Nicméně v to doufám.

Zdroj: TrekMovie.com
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: út 23. února 2010
přečteno: 4112x
komentáře: 7
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG