Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

RETRO: Paramount měl zájem o film z prostředí Enterprise

po 19. dubna 2010      autor: little borg      přečteno: 2647x      komentáře: 7

Vložit nový komentář

podporučík JamesFKirk
JamesFKirk - po 19. dubna 2010 - 14:54
Osobně jsem toho názoru, že souhlasím s posledním odstavcem...
Life is a comparative rarity.
 Vulkanec
Vulkanec - po 19. dubna 2010 - 16:05
Já mám pocit že už je pozdě :D ale chtělo by to nový seriál :D
praporčík Ondra
Ondra - po 19. dubna 2010 - 16:39
Rozhodně souhlasím s tím, že film ENT měl být! Mohl by přít s nějakým pěkným nápadem, nebo mohl být zasazen do války s romulany, určitě by se tím nic nepokazilo.
Myslím, že by to bylo lepší, než film, který se nakonec natočil....
kadet Telemachus Rhade
Telemachus Rhade - po 19. dubna 2010 - 21:18
Největší zlo, nebylo zrušení Enterprise, největší katastrofou pro tenhle seriál bylo následné chování Paramountu (nikoli CBS), který odmítl seriál prodat. Eminentní zájem měl SciFi Channel a hned potom Spike. Přesto nevznikl ani jeden DtDVD film. A souhlasím. A přitom si myslím, že romulanské války s Bakulou v hlavní roli by dokázali podobný úsměv. I když kdo ví, jednoduché spektákly táhnou teď víc.
kadet s.s.enterprise
s.s.enterprise - po 19. dubna 2010 - 21:24
Ona by stačila nějaká 20minutová sekvence jako flashback do minulosti. Stačilo by, kdyby dostal někdo z nich šanci v novém ST filmu..
kadet Garak
Garak - st 21. dubna 2010 - 08:22
Obávám se, že na Archera a pol už je pozdě. Nezbývá než opět slintat při představách, jak by mohly vypadat následující sezóny nebo dokonce filmy. Co mě ale mrzí hodně je absence třeba jen posledního dvoudílu nebo 90-ti minutového televizního filmu, který by ENT zakončil důstojně. To se totiž "These are the voyages..." vůbec nepovedlo.
kadet lagga_VortaVor
lagga_VortaVor - st 21. dubna 2010 - 19:16
souhlasím s posledním odstavcem - když i přitloustlej Shatner mohl hrát ve filmu tolik let po ukončení seriálu, tak by se něco takového mohlo stát i s ENT
"What you think about and thank about, you bring about."

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG