Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

RETRO: Paramount měl zájem o film z prostředí Enterprise

po 19. dubna 2010      autor: little borg      přečteno: 2647x      komentáře: 7

Scott Bakula Před pěti lety server SciFi Wire zveřejnil rozhovor s hercem Scottem Bakulou, který byl kapitánem Archerem v seriálu Star Trek: Enterprise. Bakula se zmínil o tom, že lidé ve studiu Paramount Pictures podle něj měli zájem natočit s Archerovou posádkou nejeden celovečerní film. Herci měli smlouvu na sedm sezón a několik filmů, to je nutné dodat. Studio ale opce nevyužilo...

Bakula se těšil, že si roli kapitána Jonathana Archera zopakuje i na stříbrném plátně. "Je to něco, co bych moc rád dělal," řekl Bakula na rozlučkové party. "Oni nechtěli, ale realita je taková, že Paramount byl celý minulý rok pod tlakem a v tuhle chvíli tam není nikdo, kdo by měl zájem a byl fanouškem Star Treku."

"Je po všem, takže nevím, co se stane se Star Trekem do budoucna," dodal před pěti lety Bakula.

Bakula potvrdil, že Paramount skutečně plánoval Enterprise film: "Nemyslím si, že by kolem toho byly otázky. Studio mělo zájem, ale teď už ne. Bylo to dřív. Víte, když jsme začali, ve vzduchu visela myšlenka, že tohle bude další posádka a loď do filmu. Ale všichni ti lidé, které to zajímalo, už jsou pryč."

Osobně jsem toho názoru, že Enterprise NX-01 a Archerově posádce by velké plátno slušelo. A když CBS zrušila další natáčení, modlil jsem se alespoň za televizní filmy, které by důstojně ukončily jejich dobrodružství. A říkám si, že pořád ještě není pozdě.

Zdroj: TrekWeb.com
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: po 19. dubna 2010
přečteno: 2647x
komentáře: 7
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG