Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Oblíbená epizoda sira Patricka?

so 8. května 2010      autor: Riker      přečteno: 3083x      komentáře: 6

Vložit nový komentář

admirál flotily Iconer
Iconer - so 8. května 2010 - 10:34
To je opravdu dojemná epizoda, taky bych řekl, že byla jedna z nejlepších :)
„Co po nás zůstane není tak důležité jako to, jak jsme žili.“ (Jean-Luc Picard)
kadet Handy
Handy - so 8. května 2010 - 11:08
Souhlas, originální a povedená. :)
kapitán flotily Johanson
Johanson - so 8. května 2010 - 15:41
Dojemná to by byla. Až na ten fakt, že tam Picard přece neztroskotal. Ale vtáhla ho tam sonda, zatímco jeho mysl, prožila celý život na planetě,která už dávno neexistovala, on byl v reálu mimo jen pár minut.
kapitán flotily Johanson
Johanson - so 8. května 2010 - 15:46
No to jsem to napsal blbě. Chtěl jsem tím říct, té, že mu tam přece všichni tvrdili, že se tam narodil, a že je ženatý a pod... Možná by se měla přidat možnost smazat svůj vlastní komentář... Aby se to dalo opravit, případně.
kadet dadis
dadis - ne 9. května 2010 - 00:13
Nedávno jsem si na to vzpomněl a našel i 6,5 minuty dlouhou skladbu z tohoto dílu.
Skladba byla opravdu famózní.
bez hodnosti deckard
deckard - po 10. května 2010 - 14:35
Fakt,tento díl tenkrát na mě dost emocionálně zapůsobil a chvíli jsem se z toho probíral.Myslím,že kdyby se mělo něco podobného stát u nás,tak to nedopadne asi takto tastně jako v tomto díle.Jaké poselství by jsme mohli předat případným cestovatelům vesmírem?Dost tísnivá představa.Navíc ta melodie,kterou hraje Picard na tu flétnu,to je dost silná záležitost.Tedy pokud to poslouchá citlivá osoba na emoce.Občas si jí pustím,ale byli chvíle,kdy jsem zrovna nebyl na tom nejlíp(stres a nějaké starosti) a tu melodii jsem velice rychle vypustil ze set listu...:))

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG