Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Nová Generace mohla mít pátý film

čt 7. října 2010      autor: Darkknight      přečteno: 4780x      komentáře: 11

Vložit nový komentář

podporučík surel
surel - čt 7. října 2010 - 08:01
Škoda, velmi by mne zajímalo jakým způsobem by se důstojně rozloučili se starou posádkou. I když pravdou zůstává, že se původní posádka z TNG v Nemesis už prakticky rozpadla.
kadet Telemachus Rhade
Telemachus Rhade - čt 7. října 2010 - 08:49
Logan a Spiner jsou jedni z nejhorších scénáristů jaké ST kdy měl, takže jsem i trochu rád, že druhou šanci nedostali. Na druhou stranu bych dal přednost jim oproti duo Orci/Kurtzman.
kadet Garak
Garak - čt 7. října 2010 - 09:31
Ó jak pěkná představa, mít ještě jeden film s posádkou TNG. Sice kvalita jejich filmů byla značně kolísavá, ale nostalgie a citové pouto s touhle partou volají ještě po jednom.
praporčík rampa.mekkvak
rampa.mekkvak - čt 7. října 2010 - 11:07
to je škoda, já bych to bral... nemesis je spíš takovej afterparty film a jako takovej se mi moc líbí... posádka se pomalu rozpadá na jiná místa, je to takovej dobrej dozvuk...
kapitán flotily Ondřej Vacek
Ondřej Vacek - čt 7. října 2010 - 15:18
To je škoda že další film neprošel zajímalo by mě jaká by byla posádka bez data takovího jaký byl a navíc by se tím dala i připravit půda pro nějakou novou posádku a vůbec nepochybuji že nějaká nová bude protože nechat enterprise upadnout v zapomění by byl zločin . film kde by se loď pradávala nové posádce by byl zajímavý .
nikdy není tak zle aby nemohlo být ještě hůř
poručík Veczi
Veczi - čt 7. října 2010 - 15:40
Na budoucnost zapomenme... ta uz je v haji...
to co vytvorili ted.. je v haji jeste vic.. takze.. zbyva nam uz jen vzpominat..
kontraadmirál Tar-ara_Istandil
Tar-ara_Istandil - pá 8. října 2010 - 00:05
Zajímalo by mě, o čem to mělo být. Jistě, že bych nechtěla něco špatného, ale myšlenka se mi velmi líbí... a je mi smutno z toho, že z toho nebylo něco víc.
A obávám se toho, že má Veczi pravdu...
kadet Garak
Garak - pá 8. října 2010 - 12:35
No právě. To je to, co teď pořád všichni jen děláme. Zůstaly nám jen vzpomínky a tužby nikdy nenaplněných pokračování. Nový film byl přijat mnohými fandy hodně rozporuplně... takže ano, zbývají jen ty vzpomínky a doufání v nový kvalitní seriál.
poručík Tommy
Tommy - pá 8. října 2010 - 12:42
Nové seriály či série v tomto roce nic moc. Caprica a Stargate taky pravděpodobně brzy padnou...
poručík Veczi
Veczi - pá 8. října 2010 - 23:55
myslim ze je celkove ted scifi na ustupu... Stargate z divaku vydula co mohla.. ale nejspise je ted cas chvilku oddechnout od scifi serialu..
praporčík P.A.L.O.[MS]
P.A.L.O.[MS] - so 16. října 2010 - 20:15
Ono uplne najlepsie by bolo, keby sa tocili dva ST filmy naraz. Mne sa sice Nemesis az tak velmi nepacil a novy ST zase pacil, ale aj tak by som radsej videl pokracovanie hoci aj posledne TNG ako mladeho Kirka. To si myslim, ze ST dlhuje svojim fanusikom rovnako, ako dalsie "odpisane" casti.
A este jedna vec, Spiner ma pekne nastval tym zaverom Nemesisu.
Resistance is not futile.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG