Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Druhá kniha ze série The Starfleet Academy

st 17. listopadu 2010      autor: Jacob      přečteno: 1532x      komentáře: 2
praporčík Polux
Polux - st 17. listopadu 2010 - 02:13
Offtopic:
Pořád si myslím, že Akademie SF je nejlepší volbou pro storyline nové tv série (samozřejmě v ne-alternativní timeline), pokud by nějaká kdy byla / bude.
Škoda také, že podobný spin-off (dále jen SFA) nebyl realizován v době největšího rozkvětu ST vůbec (totiž 90´s) a vysílán souběžně se svatou trojicí TNG / DS9 / VOY (dále jen TDV) - kadeti by se představili divákům v SFA a poté by hostovaly v TDV v zácviku, důstojníci z TDV by naopak hostovali v SFA v rolích instruktorů...
Zvláště v srdcovce DS9 by vynikl cross-over s SFA - převelení kadetů po absolvování do frontové linie a následně očekávaný osud (Red Shirts, Red Squad):-)
__________
Star Trek - The future already today©
Star Trek - The future already today©
podporučík Wornos
Wornos - st 17. listopadu 2010 - 09:27
Ja by som ako novy ST serial prijal nieco medzi obdobim ENT a TOS ako napriklad Romulanske vojny...........
A vynikajuce by bolo ak by to bolo len pokracovanie ENT.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG