Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Seriál: Dabéři - TOS (2. část)

čt 10. února 2011      autor: Hermione02      přečteno: 5537x      komentáře: 4
komodor William Kirk
William Kirk - čt 10. února 2011 - 12:36
Supr článek, stejně jako první část.
"Slow but sure, that´s the story of my life." - William Shatner
kadet Heikoo
Heikoo - čt 10. února 2011 - 15:48
Ja bych mozna jeste dodal, ze Jirka Hromada daboval i ve Star Trek: Insurrection, kde se zhostil krom mensich epizodnich roli i role Sojefa v podani Daniela Hugha Kelleyho. Pro me je prave Hromada vedle Jaromira Meduny, Jiriho Placheho, Lukase Hlavicy a Zdenka Marysky jednim z nejlepsich daberu vubec. Dnes se uz asi pozapomnelo na to, ze kdyz se kdysi predabovaval cely Hercule Poirot, ktereho excelentne nadaboval Petr Kostka, tak byly jenom dva adepti: Jaromir Meduna a Jiri Hromada. Nakonec to ziskal Meduna (dvorni daber De Nira). Zpocatku mi moc na McCoye nesedel, protoze jsem byl zvykly na "skripavy" hlas Karla Richtera z dabingu Novy, ale netrvalo dlouho a jeho Kostru jsem si zamiloval. Jeho samotneho dabing TOSky bavil. A urcite by stalo za zminku, ze sehral nemalou ulohu v Gay Iniciative a schvaleni partnerske registrace u nas...
kadet Heikoo
Heikoo - čt 10. února 2011 - 15:48
... "byli adepti"... :-)
kontraadmirál Tar-ara_Istandil
Tar-ara_Istandil - ne 13. února 2011 - 17:03
Bohové, Scotty a Jack... to jsem si nikdy nějak snad ani neuvědomila :-D.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG