Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Star Trek: Exhibition - reportík

čt 5. května 2011      autor: Tar-ara_Istandil      přečteno: 2683x      komentáře: 7

Vložit nový komentář

praporčík P.A.L.O.[MS]
P.A.L.O.[MS] - čt 5. května 2011 - 22:38
Dakujeme za report. Nemohla by si aspon na mail napisat viacej? Ja sa tam urcite nedostanem, mozno aj niekto iny by ocenil kompletny review. Takze fotky asi nebudu ziadne? :-\.
Resistance is not futile.
praporčík rampa.mekkvak
rampa.mekkvak - pá 6. května 2011 - 20:12
no hlavně kvuli focení tam taky jedu...mít zaznamemanej zážitek a nedá se to třeba připlatit za foto...? klidně bych oželel nějaký to euro... jestli ne, tak to teda aspoň tajne musim něco cvaknout...
kontraadmirál Tar-ara_Istandil
Tar-ara_Istandil - pá 6. května 2011 - 22:13
P.A.L.O.[MS]: Plánuju napsat report o Německu (Fedcon+Výstava) celkově, ale... předminule jsem ho napsala, minulý stále nedopsán, tak nechci nic slibovat. Budu se o to víc snažit - přinejmenším o tu část Výstavy :). Mmch., ty v profilu na sebe žádné kontakty neuvádíš.. Fotky nejsou, nechtěla jsem být potupně vyhozena :).

rampa.mkkvak: Nevím o tom. I když nevyužiých možností obírání fanů o peníze tam bylo víc. Ferengi by si zamnuli ruce a my bychom vystoupili z východu úplně nazí i bez již zaprodaných vlasů, případně nějakých orgánů, které bychom vyměnili za zážitky :) (mno, s těma orgánama, kdyby tam přivezli ještě pár věcí ;-)).
kontraadmirál Tar-ara_Istandil
Tar-ara_Istandil - ne 8. května 2011 - 19:25
Jelikož se ozvalo pár hlasů, které z článků měly skoro dojem, že vlastně doporučuju, aby tam nikoho ani nenapadlo jet... tak to ne. Jak říkám, líbilo se mi tam a jsem ráda, že jsem tam byla. Něco mě tam zklamalo, ano, ale zároveň mě i lecos potěšilo. Konec konců, kde jinde něco takového uvditíte ;-). Záleží také na tom, jak veliká máte očekávání.
praporčík P.A.L.O.[MS]
P.A.L.O.[MS] - po 9. května 2011 - 11:38
Tar-ara_Istandil: kontakty doplnene :-).
Pomohla by Ti nejaka motivacia zlatym latinuom?
Resistance is not futile.
kontraadmirál Tar-ara_Istandil
Tar-ara_Istandil - čt 12. května 2011 - 16:43
P.A.L.O.: To spíš nakopnutí botou (nejen) z latina... ;-). *nikdo neberte doslova* ;-) Jestli/až udělám, dám vědět ;-).
kadet filipmur
filipmur - po 30. května 2011 - 20:48
Škoda že zrušily ten zájezd od SA.Není tam někde nějaký obchůdek s suvenýry?Tricordéry,uniformy,komunikátory cokoli?

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG