Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Zat'nik'atel zakletý v křišťálu - FF2011

čt 28. července 2011      autor: Kamil Fox Vít      přečteno: 4831x      komentáře: 4
kontraadmirál Tar-ara_Istandil
Tar-ara_Istandil - čt 28. července 2011 - 14:09
Jj, je vážně nádherný :-). Slint :).
admirál Hypospray
Hypospray - pá 29. července 2011 - 09:15
Foxi, to si uz ani nepamatuji, ze si pretahoval do me prednasky :P ... ale pamatuji si, ze tu posledni fotku nefotil Flash (je ostatne na fotce), ale prave ja :)

Jinak jsem se te zapomnela zeptat, zda muze Petr uvazovat o dalsich exponatech (ma to kdy a kde povoleno vyrabet)... treba i mensich, vylozene vystavkovych kousku...
kapitán flotily Kamil Fox Vít
Kamil Fox Vít - pá 29. července 2011 - 09:31
Hani, pak jsi fotila na Flashův foťák ;-)

Další artefakty jsou otázkou zapojení studentů, kteří by takovou školní práci chtěli dělat. Petrovi byla nadhozena myšlenka, že jeden kousek do roka by byla fajn školní aktivita :-)

Další menší kousky jsou otázkou kalkulace ceny, ze kterou by lidé byli ochotni si něco takového pořídit...Vše je v jednání.
komodor William Kirk
William Kirk - pá 29. července 2011 - 11:17
Vypadá nádherně. Co třeba takový TOS phaser? :-D
"Slow but sure, that´s the story of my life." - William Shatner

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG