Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Když hudba pomáhá…

út 22. listopadu 2011      autor: Samuel_Thorn      přečteno: 2832x      komentáře: 8

Vložit nový komentář

admirál Rin
Rin - út 22. listopadu 2011 - 11:04
Koncert byl skutečně naprosto úchvatný! Děkuji organizátorům za neopakovatelný večer plný emocí a zježených chlupů :)) Jak řekl skladatel Kaczmarek, nic nevyjádří emoce tak dobře, jako filmová hudba. Niku, skvělá práce! :)
admirál flotily omi
omi - út 22. listopadu 2011 - 11:10
Taky jsem z koncertu naprosto nadšený. I když mám problém poslouchat někdy skladby v jiném podání, než jak je mám naposlouchané, tady mě například skladba z Avatara naprosto uchvátila. Nemluvě samozřejmě o End Titles ze ST: Motion Picture.

Také jsem nečekal, kolik známých tváří na koncertě uvidím. To ještě vylepšilo celkový zážitek, takže díky všem a Nikovi zvlášť.
„Sněte jako byste měli žít navěky. Žijte jako byste měli zemřít dnes.“ – James Dean
kapitán OK Aia
OK Aia - út 22. listopadu 2011 - 12:21
O akci jsem se dozvěděla tady na portále trekkies.cz, čímž máte můj obrovský dík, byl to pro mě suverénně nejlepší kulturní zážitek roku :-)
Atmosféra byla neuvěřitelná, koncentrované emoce... Musím se přiznat, že několik skladeb jsem probrečela, (včetně obou ze ST), protože to byla prostě síla, slyšíte to naživo, v ryzí podobě.
Miluju filmovou hudbu, dělá tam tu atmosféru. A tohle byl nejvyšší level, který může fanoušek filmové hudby zažít, takže se z toho budu vzpamatovávat ještě hodně dlouho.
Potěšila mě i volba skladeb ze ST, Motion Picture a ST2009, obě mám moc ráda, jsou takové dramatické... A moc se mi líbil Nic Raine a obzvlášť ten závěr, kdy roztleskal Rudolfinum do rytmu :-D
kapitán Bedraz
Bedraz - út 22. listopadu 2011 - 12:21
I já se přidávám s díky k organizátorům! Bez nich by nebylo ani účastníků, ani účinkujících. :) A zážitek to byl skvělý, End Titles z Motion Picture pak naživo mnohem, mnohem a mnohem hutnější, než uslyšíte z jakéhokoliv soundtracku. A moje osobní třešnička na dortu - Roar! od Michaela Giacchina, tohle jsem nedoufala, že kdy naživo uslyším. :)
Technika překonala všechny vzdálenosti, ale nenabídla žádnou blízkost. M. Heidegger
admirál Hypospray
Hypospray - út 22. listopadu 2011 - 13:04
Rada se zopakuji jeste tady, velmi dekuji za organizaci a propagaci koncertu, diky ktere jsem na akci zavitala a tez se po dlouhe dobe znovu podivala do prazskeho Rudolfina. Martin krasne popsal cely vecer, takze v tomto ohledu nemam co dodat, byla to opravdu sila! V tom nejlepsim slova smyslu :) Jestli se bude podobna akce nekdy v budoucnu opakovat, rada opet prijdu.
admirál pcermis
pcermis - út 22. listopadu 2011 - 20:06
Bylo to fantastické a jsem rád že jsem mohl tam být a to díky tomuto portálu takže i Vám díky zvlášt když to bylo pro dobrou věc prostě super a ještě lepší zpráva že prý s koncertu vzniknul zvukový záznam.
Jen dvě věci jsou nekonečné – vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.
nadporučík Eliška (Ještěrka)
Eliška (Ještěrka) - st 23. listopadu 2011 - 13:27
Koncert byl perfektní, jsem ráda, že jsem tam byla. Jestli se seženou práva na vydání toho zvukového záznamu a bude k dispozici, vím o někom, kdo by měl zájem o koupi CD ;-).
kadet lagga_VortaVor
lagga_VortaVor - po 28. listopadu 2011 - 13:34
jedinečnej zážitek
"What you think about and thank about, you bring about."

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG