Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Starbase 11 - modifikace pro Elite Force [VIDEO]

pá 20. ledna 2012      autor: Carth22      přečteno: 2901x      komentáře: 4
admirál flotily omi
omi - pá 20. ledna 2012 - 13:00
Velké díky za tak rozsáhlý report. U tak obrovského modu (nevím, jestli to tak ještě nazývat) to asi moc jinak nelze. Sám jsem ho objevil v drahných dobách hraní Elite Force a myslím, že se k němu rád vrátím.

Zkoušel jsem i úžasný mod Muzea Hvězdné flotily, kde byly simulace 4 můstků známých lodí (Enterprise, Enterprise-D, Enterprise-E a Defiant), po kterých se hráč mohl volně procházet včetně přilehlých prostor (kapitánovy kajuty a konferenčních místností). Akorát jsem ho podruhé již nenašel.
„Sněte jako byste měli žít navěky. Žijte jako byste měli zemřít dnes.“ – James Dean
viceadmirál Samuel_Thorn
Samuel_Thorn - pá 20. ledna 2012 - 15:21
Wow. Moc moc moc hezké. Skoro by to vydalo na sérii článků na pokračování! :)
I cesta může být cíl…
kadet Leatherface
Leatherface - pá 20. ledna 2012 - 23:15
ten mod muzea je asi tohle [link]
admirál flotily omi
omi - so 21. ledna 2012 - 19:43
Leatherface: To je ono, díky.

Tak Starbase 11 jsem si prošel, je to hodně rozsáhlé a celkem mi chybí informace, kam který transportér, nebo turbovýtah vede, jsou označeny jen některé. Tak se člověk přemístí často někam, kam vlastně ani nechěl.
„Sněte jako byste měli žít navěky. Žijte jako byste měli zemřít dnes.“ – James Dean

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG