Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Jak bylo na Trekfestu

ne 15. července 2012      autor: axiom      přečteno: 4635x      komentáře: 7

Vložit nový komentář

admirál Hypospray
Hypospray - ne 15. července 2012 - 18:42
Vasku, hezky sepsano, vubec nevadi, ze si nebyl na cely con. Dneska pise report jen malokdo :) Docela zjistuji, ze zacina byt popularni shrnovat reportazni formou svoje zazitky a pocity na kameru a mrsknout to pro vsechny na youtube :P
admirál flotily omi
omi - ne 15. července 2012 - 21:36
Moc krásně sepsáno, díky. Na Trekfestu jsem byl jen jedno odpoledne, tak jsem si moc rád přečetl, co všechno se tam událo.
Video je možná teď populární, ale nad klasický report, který si může člověk přečíst to podle mě nemá. Video si nevytiskneš, a navíc ten objem stahovaných dat (například na mobilu) mluví rozhodně ve prospěch psané verze ;)
„Sněte jako byste měli žít navěky. Žijte jako byste měli zemřít dnes.“ – James Dean
viceadmirál Sokar
Sokar - ne 15. července 2012 - 21:54
Souhlasím s Omim. Psaný report je určitě nenahraditelný, alespoň pro mě, stejně jako bych se nikdy nevzdal knih pouze na úkor filmů a seriálů. Tento je navíc moc pěkně napsán, takže díky za něj.
Don't try to be a great man, just be a man. And let history make its own judgments.
viceadmirál Shane
Shane - po 16. července 2012 - 15:06
Děkuji za report a souhlasím s názory výše. Psaný report je nejlepší. A jsem ráda, že se vám Trekfest líbil :). Do budoucna ještě slíbil report Praotec, tak uvidíme, jak se na Trekfestu líbilo jemu ;).
For one human being to love another, that is perhaps the most difficult of all our tasks...
kapitán flotily Kamil Fox Vít
Kamil Fox Vít - po 16. července 2012 - 20:01
Ahoj Vašku, díky za pěkné počtení :-)
komodor Praotec trekkie
Praotec trekkie - út 17. července 2012 - 09:03
Na Trekfestu se mi líbilo velice (ostatní programy musely chtě nechtě jít stranou :P) a report určitě bude, jen jsem musel nejdřív napravit dluh z Řípu, ke kterému jsem se před Trekfestem nedostal - snad se tu objeví brzo taky. :)
kontraadmirál Tar-ara_Istandil
Tar-ara_Istandil - pá 20. července 2012 - 17:25
Díky za report. Jj, psaný report mi je také bližší.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG