Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Destination Star Trek London - den 2

pá 26. října 2012      autor: dadis      přečteno: 5100x      komentáře: 7

Vložit nový komentář

bez hodnosti Trip
Trip - pá 26. října 2012 - 15:56
Ještě přestavitele Phloxe, Hoshi, T´pol a byla kompletní posádka ENT nebo budou v dalším článku? Moc děkuji za tento článek. Kolik dní tato akce trvá?/kolik bude článků?
komodor Leiah
Leiah - pá 26. října 2012 - 16:23
Píšeš, žes měl přiděleny rozhovory s... To si u takovéto akce nejde vybrat, koho chceš vidět?
Některé věci na světě fungují jen proto, že mají svá tajemství.
bez hodnosti Trip
Trip - pá 26. října 2012 - 16:58
Aha to jsem nevěděl já myslel, že tam Phloxe, Hoshi, T´pol nebyly:-)
kadet dadis
dadis - pá 26. října 2012 - 18:08
Celkem tři dny, takže už mi zbývá pouze jeden článek. Pokud nebude nikdo namítat :)

V ceně mého třídenního lístku bylo 5 kapitánských rozhovorů, ale jestli to bude v sobotu nebo v neděli a v jaké časy, tak to mi určili oni. :(

Vzhledem k tomu jak to byla velká akce, jenom do soboty se protočílo kolem 12tis fanoušků, tak se jim ani nedivím s náhodným rozvrhem rozhovorů u předem koupených lístků.
kadet Saffer
Saffer - so 27. října 2012 - 15:43
S tím pitím tě chápu, trošku i lituju :-D Já když dýl nepiju tak mě začne hned bolet hlava.
kadet Silverfox77
Silverfox77 - po 29. října 2012 - 17:11
Ahoj všichni
Rád bych se též podělil o zážitek z Londýna bylo to naprosto neuvěřitelný s kamarádem jsme měli koupený lístky + focení s kapitánama už od června. Vůbec nelituji těch peněz mimochodem můj první Star Trek Con :-). S frontama jsem počítal ale na ty fronty před focením to byl maraton to mě trošku dostalo když jsme čekaly nevěřil jsem že se na nás dostane s číslem lístku 740 na pana SHATNERA jsem propadal trochu panice :-) ale měli to připravený naprosto super aby se dostalo na každýho Klobouk dolu před panem Shatnere v 81 letech je to borec :-) holt "Kirk".
Setkat se sevšema bylo super něco neuvěřitelnýho stát vedle 5 KAPITÁNŮ když si ted na to vzpomenu běhá mi mráz po zádech :-D , škoda jen že jsme tam byly jen tu sobotu. Ale bylo vidět že to je čistě komerční záležitost příklad 4 fotky A/3 - 10 liber alei tak jsem si je koupil :-).
poručík Xilt
Xilt - st 7. listopadu 2012 - 10:04
@Silverfox77: Organizace tam byla vynikajici, dal sem si sice je jeden den a docela mi to stacilo. Ja mel cislo listu myslim 767 na Patrika Stewarda a dostal sem se na radu az nekdy kolem pul paty odpoledne. Byla tam neuveritelna hromada lidi. Mluvil jsem tam s jednim fanouskem, ktery tam chodil kazdy den a rikla, ze v sobotu tam bylo kolem 17000 lidi. Neskutecna predstava, mel sem pocit ze nedele byla podobne naslapana.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG