Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Recenze knihy Prašť jako uhoď

st 18. září 2013      autor: cestovatelka      přečteno: 3572x      komentáře: 7

Vložit nový komentář

podporučík surel
surel - st 18. září 2013 - 14:26
Sice nejsem nějaký puritán co se týče možných překlepů v textech, ale zde jich je více než požehnaně. Možná by to chtělo pečlivěji provádět korekturu, než se článek vypustí na web.
admirál Fanda
Fanda - st 18. září 2013 - 14:28
:-) Mě osobně zrovna tato kniha nijak neoslovila, ale recenze a snahy Cestovatelky si cením.:-) Hlavně toho "vybitý ... vybytý" v jedné větě... prostě 50 na 50, že to bude gramaticky správně.:-) Každopádně ale dobrá práce.:-)
Pokud jsme ve vesmíru sami, je to strašné mrhání místem.
admirál Fanda
Fanda - st 18. září 2013 - 14:35
Škoda, že nefunguje ta zpětná editace komentářů... tady řešíme gramatiku a já hned v prvním slově napsal hrubajznu.:-)
Pokud jsme ve vesmíru sami, je to strašné mrhání místem.
admirál flotily omi
omi - st 18. září 2013 - 14:56
Inu dobrá, jelikož na portále očividně chybí korektor, oteřeně se ptám, zda je někdo ochotný se této funkce na denní bázi zhostit. E-mail na mě najete v kontaktech [link]
„Sněte jako byste měli žít navěky. Žijte jako byste měli zemřít dnes.“ – James Dean
podporučík Khan
Khan - st 18. září 2013 - 15:12
Jsem rád, že mladší generaci baví četba a v tomto přeji Cestovatelce mnoho dalších literárních zážitků. Nicméně, a omlouvám se, jestli to vyzní hrubě a necitlivě, na základě takovéhle recenze bych si nepřečetl ani návod na vaření rýže a to ani kdyby rozsah tohoto návodu tvořily tři krátké, jednoduché věty. Chtělo by to zapracovat na slohu.
komandér cestovatelka
cestovatelka - čt 19. září 2013 - 17:07
Omlouvám se všem za chyby, ale neměla jsem v úmyslu vydat tento článek omylem sem klepla v rychlosti na vydat ale už je to tu tak už to asi nepůjde jinak?...
Co po nás zůstane není tak důležité jako to jak jsme žili. (kapitán Picard)
viceadmirál Jana Dvořáčková
Jana Dvořáčková - čt 19. září 2013 - 18:37
cestovatelka: Před časem (a asi by se to tu dalo i najít) jsem Ti psala, že si přečtu všechno, co napíšeš a opravím to. Nezájem beru. Dobře, každý svého textu strůjcem, ale prostě když víš, že chyby děláš, nech si to někým přečíst. Nemůžeš to věčně svádět na to "já to udělat nechtěla, já píšu rychle, nebo čert ví na co všechno."

Recenze mohla být i delší a mohla to být recenze, když už se tu o ní tak píše. Návody na netu jsou. Ideální je přečíst si jiné knižní recenze.
Když se díváš na hvězdy, nestůj uprostřed silnice...

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG