Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Star Trek: Do temnoty - druhý klip z filmu [VIDEO]

st 24. dubna 2013      autor: Klub Trekkies: TNG      přečteno: 3174x      komentáře: 15

Vložit nový komentář

podporučík surel
surel - st 24. dubna 2013 - 13:02
No podíval jsem se na ty klipy a musím říct, že hlavně ten první, kde je Kirkův "raketoplán" pronásledován mi přijde hodně, ale opravdu hodně "nerealistický", tím míním zejména chování pronásledující lodi. Teď když jsem se tak na to díval, tak už se v podstatě ani nedivím tomu přirovnání k Rychle a zběsile, ale co už. Co se týče warp efektu, ten se mi naopak líbil a jsem velmi zvědav jak to vynikne na velkém plátnu. Nic to však nemění na tom, že to možná bude dobré sci-fi, ale pro mne to již není Star Trek takový jaký se mi líbil, ale jen příběh z jeho světa.
nadporučík little borg
little borg - st 24. dubna 2013 - 13:15
Přiznám se, že mě osobně druhý klip hodně zaujal, líbí se mi dost. A na film se tak těším čím dál víc. Neřeším, nakolik je to realistické nebo věrné původnímu Star Treku, protože tudy dlouhodobě cesta nevedla (a už Nemesis fanoušci sami pohřbili). Díky novým filmům, které osloví masy, existuje šance na televizní Star Trek podobnější tomu, na co jsme byli zvyklí. Pevně doufám, že Star Trek: Do temnoty bude stejně úspěšný jako třeba Temný rytíř v batmanovské sáze. Podle upoutávek a dalších propagačních materiálů na to má.
kadet s.s.enterprise
s.s.enterprise - st 24. dubna 2013 - 14:33
Jako je to akční, je to přitažlivé, ale jistě to není to nejvíc cool z celého filmu.. Je to upoutávka, která musí být dost dobrá na to, aby nalákala, ale zase ne tak dorbá, aby odhalil to nej. Postřehy: Kirkovy skřeky jsou celkem přitažlivé i když podivné; zvuk lodě v té skulině je asi vykradenej ze Star Wars (pouštni zavod vnašedel z jedničky); když se tak bali, že nabourají v té skulině, proč tam nezpomalili a neproletěli to pomaleji a meně riskantněji?; zdá se, že významná část filmu bude bez velkych lodí a tedy více o jednostlivých hercích, nedočkáme se tak asi boje velkých armád, ale nebudeme se už podivovat nad tím, že z tisic členné posádky Ent musí stejně vždy ve výsadku zařídit Kirk a spol.; že ta diskovitá loď je klingonská a ne federační (např. kapitánova jachta), to mě překvapilo;...
kadet pittrek
pittrek - st 24. dubna 2013 - 16:05
Uprimne povedane - chcel som tento film ignorovat, ale zacinam po tychto klipoch uvazovat o tom, ze nan predsa len pojdem do kina
kadet Hundur
Hundur - st 24. dubna 2013 - 17:11
JJ, tomu říkáš raketoplán?...
s.s.enterprise - stará herka 1701 měla jen asi 430 lidí... já vím, že JJ ty čísla sice hodně upravil ale až tak moc snad ne.
We are Starfleet officers! Weird is part of the job. (cpt. Janeway)
praporčík Polux
Polux - st 24. dubna 2013 - 17:41
Hmmm, tak takhle tedy vypadá honička ve Hvězdě Smrti ze SW Epizody VI - Návrat Jediů pro 21. století ano? Asi by to bylo na podrobnější rozbor, ale připadá mi, že některé sekvence jsou stejné záběr od záběru. Abrams prostě bude do ST ty SW tlačit horem dolem...
________________________________________________________
TOS: 263145 TNG: 10897 TV: 23451
Star Trek - The future already today©
komodor William Kirk
William Kirk - st 24. dubna 2013 - 18:44
Líbí se mi to, je tam humor, což je po ST09 posun vpřed, a celkově mě to nejen neodrazuje (což trailery na ST09 dost silně ano), ale naopak láká :-)
"Slow but sure, that´s the story of my life." - William Shatner
kadet s.s.enterprise
s.s.enterprise - st 24. dubna 2013 - 18:48
Kirk: Poslední trailej na 2009 jenepřekonatelný!
podporučík vlasopes
vlasopes - st 24. dubna 2013 - 20:30
Musím říct, že jsem asi v menšině, ale fakt mě ty trailery (kromě posledního) spíše odrazují a pak je tu ten release až o tři týdny později.
kadet fm
fm - st 24. dubna 2013 - 22:50
No v menšině nejsi, ty trailery jsou spíše na ty nestartrekové masy, kterým se pořád musí tlouct do hlavy "je tu nějakej akčnák startrek, je to teďko cool, tak nezapomeňte". Já v tom osoboně začínám vidět komerční šílenství a taky se mi to nelíbí. Na startrek pujdu proto že to je trek, nikoliv proto, že na mě každej den paramount prostřednictvím trailerů, plakátů, mobilních app atd řve "to musíš vidět".
admirál flotily omi
omi - čt 25. dubna 2013 - 09:14
Tak jistě, ty plakáty a trailery nejsou primárně určeny pro trekkies, ty o filmu ví. Trailery se mi zpočátku taky moc nezdály, ale ten poslední se hodně povedl a takhle zpětně si říkám, že jsou povedené všechny.
„Sněte jako byste měli žít navěky. Žijte jako byste měli zemřít dnes.“ – James Dean
bez hodnosti Abby
Abby - čt 25. dubna 2013 - 10:31
Klip je stejně jako trailery i teasery opravdu velmi dobrý a věřím, že na 110% splní svou funkci a do kin přiláká mnoho diváků. Což je víc, než dobře, protože je vidět, že ST potřebuje nové fanoušky, aby nahradili ty staré, kteří už o ST v novém kabátě nemají zájem. Ale myslím, že s jejich početním nahrazením nebude problém a ST celkově jejich odchod pomůže, protože bych neřekla, že tak kvalitní a propracovaný projekt potřebuje nekonstruktivní kritiku typu: "Tohle už není takové, jako za mého dětství/mládí a tak je to špatné, protože (dosaď libovolný důvod, vesměs spíše směšný)". Takže já filmu i studiu fandím! Jen tak dál a třeba docílíme toho, že ti, co nový ST nepřijímají časem odpadnou a zbudou ti, co ho přijímají jako jedinou možnost přežití ST do dalších let. A ti se "spřáhnou" s novými fandy a ST komunita zase jednou zazáří v plné kráse, bez kazů a vzájemné rivality (která jí bohužel provází od počátku).
admirál flotily omi
omi - čt 25. dubna 2013 - 11:11
Tak koukám, že i v řadách nových fanoušků se najdou provokatéři, co mají potřebu vyvolávat flame. Lidstvo je zřejmě nepoučitelné a potřebuje neustále hledat nějaké "nepřátele". Škoda, že tak málo fanoušků dokáže přijmout za své IDIC a toleranci, kterou ST vždy propagoval a místo toho mluví jen o té jedné jediné (jejich) možnosti, která je ta správná. No tímhle stylem se možná v reálu brzy dočkáme i té III. světové a Eugenických válek.
„Sněte jako byste měli žít navěky. Žijte jako byste měli zemřít dnes.“ – James Dean
bez hodnosti 9Tr
9Tr - čt 25. dubna 2013 - 15:28
na nový Star Trek se půjdu podívat, ale jen kvůli tomu názvu... bude to asi dobré SCI-FI, ale ne Star Trek v pravém slova smyslu... pokud budou mít nová díla úspěch a vyústí např. rovněž ve vznik něčeho klasičtějšího, budu jen rád...
admirál pcermis
pcermis - čt 25. dubna 2013 - 18:12
Jak stále říkám jediné cčemu zato vděčit je opět velký zájem o ST jako takový ale když vznikne seriál tak nevznikne ani něco jak TNG Voy či ENT ale něco na způsobem těch filmů takže špatně a ten kdo viděl jako první 2009 tak se mu opravdový ST také líbit nebude takže je to nula k nule pojde.
Jen dvě věci jsou nekonečné – vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG