Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Star Trek: Do temnoty - druhý klip z filmu [VIDEO]

st 24. dubna 2013      autor: Klub Trekkies: TNG      přečteno: 3177x      komentáře: 15

2. plakát na Star Trek: Do temnotyStudio Paramount Pictures na nás hrne další a další propagační materiály k filmu Star Trek: Do temnoty. Však také premiéra očekávaného letního blockbusteru se blíží. Teď tu je třeba druhý klip z filmu. Ukázka přináší parádní stíhací akci, kdy raketoplán s Kirkem za kormidlem uniká před střílející lodí, kterou pilotuje možná hlavní záporák John Harrison. Je vidět, že o akční sekvence nebude ve filmu nouze. Pozor na spoilery.

 
A aby toho nebylo málo, máme ještě k dispozici nový japonský trailer s dosud neviděnými záběry z filmu. Zajímavý je třeba zcela nový warp efekt. Mrkněte:
 

Zdroj: aol.com, youtube.com
bez hodnosti Klub Trekkies: TNG
autor: Klub Trekkies: TNG
vydáno: st 24. dubna 2013
přečteno: 3177x
komentáře: 15
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG